Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért nem csókol meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Fiúk! Miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

Én 17 éves lány vagyok ő 21 fiú. November eleje óta randiztunk, voltunk nála is meg nálam (8x találkoztunk összesen) Voltunk étterembe is meg ilyenek. Meg a 2. Randin meg is fogta a kezem a moziban, aztán fokozatosan egyre több érintés. Már ott tartunk hogy állandóan puszilgag simogat olelget, magához húz, de nem csókolt eddig még. Fél? De hát 7 barátnője volt és azon kívül kitudja hány lány.(bar azt mondja csak az elsőbe volt szerelmes)

Mikor utoljára találkoztunk már volt egy fél csók, puszilgattuk egymás arcát és kozelitettunk a másik szaja felé és a szám félig a száján volt, és pont mikor megtortent volna anyám felhivott hogy jön haza.

De nem értem miért nem kezdeményez jobban hiszen meg én adtam jeleket is. Vagy ő fordítja el a fejét ha közel vagyunk egymáshoz és sokáig nézünk egymás szemébe vagy én.

Nem értem.



2019. jan. 7. 11:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg tőle. Annyiféle lehetséges oka lehet.

Nyilván ne letámadd ezzel, hanem csak óvatosan, kicsit humorosabban megfogalmazva akár, persze élőben.


Mi kívülállók se téged sem őt nem ismerjük.

Lehet mert nem akar többet tőled, attól fél rosszul csókol, büdösnek gondol téged/magát, nem szeret csókolózni stb.

Ezek mind csak találgatások. Nem tudjuk mi az igazság. Ezt vele kell megbeszélned.

2019. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

1. büdi a szád

2. bu zi a gyerek

2019. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
7 csaja volt, de téged nem mer megcsókolni. Ez érdekes. Lehet, hogy téged nem akar olyan hamar megrakni, mint a töbnit. Lehet te vagy a 2. nagy szerelme és nem akarja veled azt éreztetni, hogy a lyukad kell.
2019. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem budos a szám.
2019. jan. 7. 11:15
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, elég magába folyta az érzelmeit, és nem mutatja ki, de a viselkedésnől kiindulva nem szerelmes szerintem, mert volt már dolgom fiúval aki az volt és nagyon sok dologban eltert. Vagy így érzem hogy nem szerelmes, csak teszek neki vagy nem tudom.
2019. jan. 7. 11:18
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hét barátnője volt és ki tudja hány lány, de csak az elsőben volt szerelmes. Neked ez nem fura? Lennél együtt olyan pasival akibe nem vagy szerelmes? Na ugye...
2019. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mindegyiket szerette de nem úgy, és azt hitte mikor benne volt, hogy szerelem. Nem kerdezgettem jobban erről.

És igen kicsit furi srác.

2019. jan. 7. 12:12
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy te benne, hogy volt neki 7 barátnője? Mert ha ez igaz volna, akkor nem így állna a dologhoz, sokkal magabiztosabbnak kell lennie, legalábbis ha nekem már ennyi csajom lett volna biztosan nem így állnék a 8.lányhoz akitől szeretnék valamit. A leírtakból én azt érzem, hogy még nem volt kapcsolata és félénk, nem biztos saját magában, tart tőle, hogy egy rosszul sikerült csókkal kiábrándulnál belőle (az is lehet volt már ilyenre példa az eddigi életében). De ha már ölelget, meg puszilgat, tehát van minimális testiség, akkor biztosan vonzódik hozzád. Egyébként a leírtakból ítélve vagytok már olyan viszonyban, hogy rákérdezhetsz a csókra! :)
2019. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

12:15-os nek.

Biztos, hogy volt, regen nagyon rossz tarsaságokban jart amolyan rossz fiu volt, csak ezt mára kinőtte.

Nem adott eddig okot, hogy ne bizzak benne, nem hazudós.

Mikor megtudta, hogy en meg nem fekudtem le senkivel akkor sem ijedt meg egyaltalan vagy abrandult ki es menekult el, nagyon jól kezelte.

2019. jan. 7. 12:25
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
budos vagy?
2019. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!