Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, miért nem mertek kezdeményezni, ha megláttok egy fiút aki szimpatikus? 19/F

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem az én dolgom, az a fiú/férfi dolga.
2019. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Sosem kezdeményezek. Ahogy az előző írta, nem az én dolgom. Max odamegyek hozzá beszélgetni ha egy helyre megyünk vagy együtt jövünk haza vagy ilyesmi , de úgy külön én nem kezdeményezek sohasem.
2019. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha tetszik egy srác akkor ezer módon felhívom a figyelmet rá. Nemcsak azzal, hogy szemezek vele vagy mosolygok, hanem odamegyek beszélgetni is. A többi a srác dolga.
2019. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Mert azt mondták a fiú ismerőseim, hogy az olyan lányokat nem veszik komolyan, akik kezdeményeznek. Persze jól esik nekik, de úgy gondolják, hogy azok csak szexre jók. (Ami egyébként szerintem tök hülyeség, mert nem ettől függ, hogy milyen egy lány.) Én viszont komoly kapcsolatot akarok, úgyhogy inkább várok.
2019. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Mert számukra az a normális, ha a férfi csinál mindent és a férfi fizet mindenhol. De persze elvárják a tiszteletet és az egyenrangúsáhot is 🤔🤔
2019. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Miss Endzsi ***** válasza:
72%
A barátom azt mondta, hogy nem lett volna szimpatikus számára, ha én kezdeményeztem volna. Csak jeleket adtam neki, ő pedig visszajelelt, majd elmentünk együtt szórakozni, ott pedig én csókoltam meg először, de egyértelműen levadászott, és ez nekem nagyon tetszik.
2019. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Hölgyeim! Hová lett az a hatalmas feminizmus amiért örökké rikácsoltok?
2019. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Miss Endzsi ***** válasza:
69%
A feministáknál biztosan fellelhető nyomokban.
2019. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Aha... Ilyenkor érdekes módon mindenki a másikra mutogat hogy én nem vagyok feminista, dögöljek meg ha feminista vagyok, ő ott feminista, én nem.
2019. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Minek lennék feminista? Nem szeretem a negatív végleteket. Nekem annyi elég, hogy törvényileg ugyanolyan jogok illessenek meg, mint a férfiakat. Valamint, munkahelyen ugyanazért a beosztásért a nő ne kapjon kevesebb fizetést.
2019. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!