Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi hely 2019-ben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi hely 2019-ben? Veszprémben!

Figyelt kérdés

Pár hónapja beszélünk (külföldön ismertük meg egymást).A lány és én is 18 évesek vagyunk. Első randinak hozzá közel várost Veszprémet céloztam meg, programok miatt. Ugye első randin a mozi felejtős és szerintem az étterem is. Első ötletnek az állatkertre gondoltam (mindketten imádjuk az állatokat), de nem tudom télen milyen állatok megtekinthetőek. Utána esetleg beülünk egy teára, de ha nem szeretne akkor 2. helynek egy jégkorcsolya pályára mennénk.

Természetesen a beszélgetés lenne az elsődleges cél amivel nem lesz gond, de nem sétálhatunk csak úgy az utcán.


Esetleg valamilyen ajándék? Rafaello vagy bármilyen kis ajándék aminek örülhet, rózsának értelme nincs 1-2 szálnak, csokrot meg nemfogunk egész nap cipelni :D.



2019. jan. 15. 00:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve körülbelül mennyi idő körbejárni az állatkertet? rövid nyitvatartás miatt nem akarom hogy a felénél bezárjon....
2019. jan. 15. 01:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint 90ben vagy 99ben 😂😂😂😂
2019. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pintes. Amúgy igen, állatkert, korcsolya, séta a Gulya-dombon nagyon mást nem igen lehet, ha nem akarsz kocsmázni. Esetleg Alfa biliárd, de ott is igazából a falat vered a dákóval.
2019. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Kultúrmacska kávézót, ha egy igazán barátságos helyre szeretnétek menni. Az a hely nekem eddig mindig bejött és a lányoknak is.

Ha egy finom teát innátok akkor meg az Íródeákot ajánlom, ami a könyvtár mellett van. Ez is jó hely, viszont nem túl sok az ülőhely.

Sétálni szerintem a vár körül a legjobb a Szerelem sziget környékén. :)


Sok sikert a randihoz!

2019. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eléggé távol lakom Pécs-től (300 km), ezért eléggé meg kell válogatni hova megyünk mivel szűkös az időkeret. De köszönöm a válaszokat! :D
2019. jan. 16. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a randi?
2019. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!