Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most végleg friendzone-ba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végleg friendzone-ba kerültem vagy van még esély? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit pár hónapja ismertem meg akkor beszélgettünk de abba maradt minden komolyabb nélkül. Pár napja volt egy buli ahol szinte az egész éjszakát együtt töltöttük de csak beszélgettünk nem történt semmi komolyabb(lehet itt rontottam el de nem volt olyan a helyzet hogy lekapjam). Na szóval elhívtam randizni de ő azt mondta hogy most nem érzi irántam azt amit ilyenkor kéne(még csak párszor találkoztunk szóval nem is értem) és azt mondta egyenlőre csak maradjunk barátok és barátilag szívesen találkozik velem. Szerintetek még ebből lehet valami vagy törődjek bele és felejtsem el?(az a baj túlságosan is bejön a csaj) Köszi a válaszokat!

2019. jan. 21. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondd neki, hogy akkor találkozzatok barátilag. Játszd el, hogy elég neked a szimpla barátsága is. Legyél a legjobb barátja, beszélgessetek sokat, DE ne nyomulj, ne tegyél kétértelmű megjegyzéseket. Szerintem, egy jó idő után, amikor már nagyon közel álltok egymáshoz, akkor lehet belőle valami. A kérdés az, hogy megéri-e neked a rászánt időt és annak a lehetőségét, hogy még így sem biztos, hogy szeretne tőled bármit is vagy inkább továbbállsz.
2019. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy csak beszéltetek? Ott volt egy jó lehetòséget, nem lakapnod kellett volna, hanem finoman puhatolózni, utalni hogy neked bejön, és tökösebbnek lenni. Ez már friendzone igen, külsőre nem vagy neki vonzó, ha az lennél hidd el nem kérdeznél ilyet, belsőre ha megfogtad volna okés lett volna, de elbénáztad azt is.
2019. jan. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Fordítsd meg az egészet. Találkozz vele barátként és te legyél az aki friendzoneba teszi. Hangsúlyozd hogy csak barátilag bla bla. Beszélgess vele sokat, ismerd meg. Mikor vele vagy figyelj rá, de ha a barátai is körülötte vannak ismerkedj velük is. A barátainak adj egy kicsivel több figyelmet mint neki. Ha találkozol vele és a barátaival van, akkor előbb a barátokkal pacsizz le, csak azután vele. Éhezni fogja a figyelmed, meg már csak azért is vonzódni fog mert elérhetetlennek gondol majd :D Te legyél aki a kettőtök közt lévő kapcsolat szabályait megszabja, nem pedig ő. Ha kihívod akkor nem megkérdezed hogy jön -e, hanem közlöd vele hogy holnapra ne csináljon programot mert elmentek valahová.

Elég elcseszett dolog hogy manipulációhoz kell folyamodni, de még mindig jobb mintha te lennél friendzoneba :D

2019. jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj az ilyen eltévedt, reménytelen kanokkal, hogy ők azt hiszik, hogy egy lánynak bejön ha "lekapják" őket egy buli alkalmával. Mármint hova a fszba tűnt az amikor a srácok normálisan próbáltak összejönni egy lánnyal...tudod beszélgetni, kedveskedni, stb.


Amúgy a kérdésedre válaszolva már valaki leirta. Külsőleg nem érdekelted, belsőleg reménytelen vagy, ennek lőttek.

2019. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Az első 3 fájdalmasan hülye. Nem lehet leélni egy életet valaki mellett úgy, hogy színészkedünk.

Kérdező, magadat adta, sajnosnos nem jött össze. A szerelmi bánat fájdalmas, de két hét és elmúlik, lépj tovább, és ne kínozd magad azzal, aki nem szeret. Majd találsz olyat aki igen.

2019. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval elhívtam randizni de ő azt mondta hogy most nem érzi irántam azt amit ilyenkor kéne(még csak párszor találkoztunk szóval nem is értem)


Mit nem lehet ezen érteni? Nem jössz be neki.

2019. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez friendzone bizony! Ha nem érzi a szikrát akkor ez ennyi. ( aki azt írta légy a barátja bla bla .aztán hátha lesz belőle valami azoknak most megmondom hogy NEM lesz. ) N38
2019. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Friendzone, mivel nemet mondott a randira. Ha egy picit is tetszenél neki akkor valószínűleg igen mondott volna a randira. Ha csak azt szeretnéd, hogy a barátnőd legyen akkor szerintem felejtsd el a lányt, mivel nem valószínű, hogy később bejönnél neki.

Ha barátként is megfelel neked akkor meg barátkozz vele, viszont ne mondj neki mindenre igent. Ne légy a "szolgája". Ne éreztesd vele, hogy mindent megtennél érte, mivel ezt könnyen ki tudná használni.

2019. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés te mit akarsz. Tapasztalatom szerint ne mtud téged hova tenni. Azt nem mondom, hogy ebből ajár kapcsolat is ki alakulhat, mert az már rég elkezdett volna köztetek szikrázni, de ha egy barátság egy kis extráról lenne szó akkor talán lehet nála esélyed ha bedobod magad, ha nem akkor ez van. Nem kell elcsüggedni, nem mindíg sikerül :)
2019. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!