Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivom randira kb.1honap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekissunyi kérdése:

Elhivom randira kb.1honap múlva kezdődő előadásra, nem rosz?

Figyelt kérdés
Pénteken megismertem egy lányt egy házibuliba és szeretném ezt folytatni és adja magát a dolog hogy elhívjam randira. Beszélt egy előadásról egy színházba amit nagyon meg akarna nézni. Tudnék rá szerezni jegyeket. De baj ha csak feb.26.án lesz és én már most elhívom arra? (jan.28) F/19 a lány 18.

2019. jan. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy addigra még ismerkedtek, beszélgettek, nem gáz. Maximum eladod neten a jegyeket, ha nem jön össze.
2019. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én oda meg vissza lennék tőle a lány helyében. Teljesen jó ötlet
2019. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el! Addig még úgyis ismerkedtek,beszélgettek...
2019. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor is jó ötlet ez ha péntek óta nem beszéltünk, semmit? Elöször nem kéne beszédbe eredni vele és csak utána elhívni? (szerintem nem, de érdekel a véleményetek.)
2019. jan. 28. 21:21
 5/6 anonim válasza:

Megveszed a 2 jegyet.

Elhívod kávézni vagy sütizni vagy ilyenek.

Beszélgettek stb.

Ha megvan az összhang és jól sikerült a randi akkor a végén megkérdezed lenne-e kedve újra találkozni. Ha azt mondja igen: odaadod a jegyeket és egyúttal el is hívod.

Ha valami nem jön össze eladod a megvett jegyeket vagy visszaváltod ...


Szerintem ez teljesen jó. 19/L

Én el lennék ájulva egy ilyen esetben ;)

2019. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi lett végül?
2019. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!