Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem találkozni vele, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, 1 hónapja irogatunk egymással, és úgy volt, hogy most pénteken talizunk. De 2 napja nem ír, ha írok is nem reagál meg semmi, le se láttázza. Nekem úgy tűnt, hogy nem csak engem érdekel, hanem, én is őt, de mi lehet ez a nagy változás 1 nap alatt?
2019. jan. 30. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a kedélyváltozás...hagyd a pi**ába az ilyet. Sajnos nekem is volt dolgom ilyen emberekkel!
2019. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 schwagy ***** válasza:
Kedves kerdezo, utolsora ne hallgass! Siman lehet h eleg szar napja volt es inkabb nem volt kedve irni, nem akarja radzuditani, avagy szimplan batomi hosszu napja volt se ideje se ereje nem volt irni, persze az is lehet amit fentebb iro mondott, de nem kell azonnal szarra gondolni..
2019. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!