Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lannyal es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lannyal es tulajdonkeppen a velemenyetekre vagyok kivancsi?

Figyelt kérdés

Szoval egy helyen dolgozunk . En elhivtam randizni .100% hogy bejovok neki de mindig en irtam neki mondjuk csak 4 napja beszelunk de , ti lanyok illetve fiuk tapasztalatotok szerint varjam hogy ő irjon vagy en irjak neki. Nem akarok nyomulni de azt se akarom

Hogy azthidje nem vagyok kitarto . Varjak vagy ha nem ír gondolom felejtos a dolog . Elore is koszonom a valaszokat.



2019. jan. 31. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig írj, amíg nem felel. Akár igen, akár nem, válaszolni csak tud.
2019. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van kedves 1. Zaklasd csak, annak van értelme. Biztos h imádja a zaklatókat és a karjaidba omlik majd. Ha meg nem keres ne írj olyanokat, hogy 100%, hogy bejössz neki, ez elég szar duma. Próbálkozz normálisan, ha nem jön össze akkor ennyi.
2019. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy már öreg vagyok, én személyesen hívtam anno randira a lányokat. Szóval, valahogy fuss össze vele a közös munkahelyeteken és hívd szóban (is) randira!
2019. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!