Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha beleülök egy fiú ölébe, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleülök egy fiú ölébe, az mit fog kiváltani belőle? (többi lent! )

Figyelt kérdés
A barátommal beszéltünk róla, hogy Ő nagyon szeretné, ha egyszer beleülnék az ölébe úgy, hogy ő ül, én meg szembe vele beleülök az ölébe, és úgy ölelnék egymást. Azt mondta, nagy vágya lenne egy ilyen helyzet, bele is mentem, mert én is szeretném. Még nem voltunk ,,úgy" együtt, egy ideig még nem is leszünk. Ha bele fogok ülni vele szembe az ölébe, akkor mit fog ez a helyzet kiváltani belőle?

2019. febr. 1. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mivel egész közel lesztek, fel fog neki állni. De ez természetes, nem jelent semmi rosszat, amíg nem tesz olyant, amit te nem szeretnél. Öleld meg, adj neki egy puszit.
2019. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha ráülsz valami kemény kiálló dologra, az nem a combcsontja lesz:D
2019. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen, valószínűleg az lesz amit előttem is írtak

De amíg nem csináltok olyat amit az egyik fel nem szeretne addig oke

2019. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet fel fog neki állni, de lehet nem. Lehet az ilyet azért kontrollálni emberek.
2019. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha egészséges a fiú szexuális érzelme (és a kéréséből úgy ítélem, hogy egészséges), akkor az lesz, amit fentebb sokan írtak: merevedése lesz. Jó és előnyös testhelyzet arra, hogy a másik minden arcrezzenését lássátok.

Írod, hogy még nem voltatok "úgy" együtt és egyelőre nem is lesztek. Úgy vélem, hogy ilyen ölbeülések után ez nem várat sokat magára... (De ez a kettőtök dolga)

2019. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%
Ha csak úgy beleülsz az ölébe nem fog történni semmi. Ha csókolóztok, vagy ölelkeztek kozben valószínűleg fel fog neki állni, de ez ruhán (foleg farmeren) aligha érezhető. Olyan mintha az öve nyomna. Egyebkent amikor osszejottem a baratommal o is felvetette ezt az otletet.
2019. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Mozogj dorzsolodj es akkor el is megy. Hatha neked is osszejon valami. Ahoz nem ertek.
2019. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem leszünk ,,úgy" együtt, leszünk, csak még nem most.

Köszönöm az eddigi válaszokat, többre is kíváncsi lennék! :)

16l

2019. febr. 2. 11:32
 9/11 kamugyrosz ***** válasza:
100%

Mire vagy meg kiváncsi? Ember, csomó ember leírta h mit váltana ki

Akkor te mit akarsz meg?

2019. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ki tudja..
2019. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!