Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nem jön össze?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem jön össze? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Erkölcsös vagyok nem járok olyan ruhákban mint a többi lány szóval nincs kint semmim, a hajam nincs festve ahogy a körmöm sem, ötös tanuló vagyok gimiben, és már mindenkinek van barátja csak nekem nincs, vagyis már közel járunk ehhez... szóval azért mert nekem később, sokkal később lesz barátom ez az erkölcs miatt van? Vagy a tanulmányi eredményeim? 17/L (eddig még soha nem volt barátom)
2019. febr. 2. 10:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem abszolút nem veled van a baj a leírtak alapján. Mondjuk nem feltétlen az az erkölcsös hogy így öltözködsz, mert a mai világban már elfogadott az "újabb stílus". Az meg hogy később lesz barátod az ne aggasszon, majd ha lesz barátod visszasírod azt amikor még nem volt :) Nekem is most lett barátnőm, rengeteg időt/energiát felemészt, nem mondom h nem éri meg mert eszméletlen boldogságforrás, de hidd el, a nyugis élettel nincs baj :D majd adja magát aminek adnia kell
2019. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez sokat segített! Az erkölcsös alatt azt értem hogy nem lóg ki a fenekem illetve mellem csak nem akartam így kiírni
2019. febr. 2. 11:06
 3/4 anonim válasza:

Rám kb. ugyanez igaz csak fiúban ;) Ez van, a mai világban sajnos az a "menő" ha cigizel meg ilyenek. Sajnos nálunk is a gimiben nagyon sok idióta van (de azért van normális is) és -eddig- még nem láttam olyan lányt akivel érdemes lenne barátkozni mert minek. Te se aggódj, majd hozza azt az élet egy olyan valakivel aki majd megfelel neked :)

16F

2019. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az erkölcshöz semmi köze, csak egyszerűen még nem találtál olyan fiút, aki igazán tetszene, vagy nem próbálkoznak nálad az ellenkező nemből, ami nem biztos, hogy azért van, mert nem látszik ki az összes testrészed. A tanulásra sem lehet ezt kenni... Én mindig is jól el tudtam különíteni a magánéletemet az iskolától, mégsem vagyok szar tanuló, bár színötös sem, de annak értelmét sosem láttam, na mindegy. Mondjuk pontosan a kérdésedet sem értem. Úgy gondolod, hogy azért nem volt még barátod, mert a "stréberek" taszítják a fiúkat, vagy azért, mert a tanulás elvesz sok időt?
2019. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!