Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz a csajjal az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz a csajjal az első randim, meg kéne próbálni megcsókolni?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam h első randin visszafogottan, meg séta meg ilyenek, de van ahol meg azt hallom h az első randin meg kell próbálni, mert valószínű hogy nem fogja engedni, de legalább pontosan tudni fogja hogy mit akarsz. Rossz néven venné?

2019. febr. 2. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a megérzéseidre, ez teljesen szituációktól függ DE ha van lehetőséged próbáld meg..

Kicsit menjek el sétálni,beszélgessek üljetek le egy padra és ott eljön a te időd. (Most csak mondtam valamit, nem biztos h ez lesz a forgatókönyv)

2019. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ígyvan,tényleg a megfelelő szituációtól függ.Sok sikert! 😎
2019. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából korcsolyázni megyünk :D Ott könnyen adódhat olyan helyzet amit nem kéne kihagynom :3
2019. febr. 2. 10:43
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Engem zavarna,ha első randin letámadna.

Hova sietsz? :)

Kb.harmadik randin szerintem.

2019. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
harmadik randin csók? te viccelsz? Elsőn simán mehet, de csak akkor ha látod h jól érzi magát, mosolyog, szemedbe néz... és nem az elején. Bár nem feltétlen a végén.
2019. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem szánalmas az első randin letámadni valakit.

Semmi kötődès!legalabb egy pici èrzelmi kötődès legyen már hozzá...

par talalkozás után

2019. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
66%
Volt olyan is, hogy első randiból szex lett, de olyan is, hogy a 3. randin volt csók. Szerintem egyértelmű, hogy melyikből lett komoly kapcsolat. Ezt csak Te láthatod, de az első randin még nem feltétlen erőltetném, ha komolyan gondolom, ha van második randi, akkor valószínűleg a lány is komolyan gondolja, akkor már érdemes megpróbálni és akkor már jó eséllyel nem fog elutasítani.
2019. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fun4money nézö vagy? Onnan hallottad ezt? :)
2019. febr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igennn :3
2019. febr. 3. 16:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Fun moneyben mondtak hogy igen megkell probalni megcsokolni hogy ne tunj baratzonasnak.. :D de azt is ha nem csokolod le,hanem eloszor jobban megismeritek egymast az bosszu
2019. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!