Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket is zavarna ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket is zavarna ha az a lány akivel szoktatok randizni az benyögné hogy más fiúval is randizik közben?

Figyelt kérdés

Vagy csak én veszem ennyire a szívemen dolgot és én reagálom túl?

17/F



2019. febr. 7. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy ki az, akit nem zavar? Én biztos nem randiznék ilyennel
2019. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még jóhogy zavarna és offolnám is rögtön.
2019. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
De nagy balek vagy.. xd
2019. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Uristen xd
2019. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen korban még ha nem nyögi be, hogy mással randizik, akkor is randizik mással, aztán majd eldönti, hogy téged választ vagy mást
2019. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát, figyelj kérdező, ha randiznék egy lánnyal, és ő azt mondja nekem, hogy más fiúval is randizik, akkor nekem ennyi volt. Bár, még senkivel sem randiztam, viszont az ilyet, akkor se tűröm, nálam az egyszerre egy, van érvényben. Várom, hogy megismerhessek valakit, és ha sikerül, akkor nekem csak is ő lessz az, akivel leélem az életem.
2019. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!