Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak anyámnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és van egy fiú, akit társkeresőn ismertem meg, nemrég jöttünk össze. Be szeretném mutatni majd a szüleimnek, de még nem is tudnak róla. Kiakadnának, ha elmondanám, hogy társkeresőn találtunk egymásra és ismeretlennel találkozgattam, hiába nagyon jól megvagyunk együtt. Nem akarok nagyot hazudni, viszont mégis mit mondhatnék, ami reálisnak is tűnik, hogy honnan ismerem?

2019. febr. 10. 23:10
 1/5 kamugyrosz ***** válasza:
100%

Nem muszaj rogton mindent elmondani

Annyi elég h o az új barátod és kesz

A végén elmondják a véleményüket és ha nagyon el vannak tőle ájulva akkor el is mondhatod nekik

Bár 17 évesen nem értem miért társkeresőzol

2019. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát például az is jó, ha nem mondasz semmit, így nem kell kamuznod. Másik verzió, egyik osztálytársadnak, vagy mittomén kidnek a féltesója, vagy édestesója, vagy unokatesója. Nemtom , talán ez mégse best. Voltál már pl osztálytársakkal együtt moziban, hogy valamelyik pl elhozza a bátyját is? De mondjuk az nem jó, mert , ha szülőin találkoznak , akkor kiderülne. De akkor lehetne pl egy osztálytársadnak a haverja. Vagy pl gőzöm sincs; inkább ne kamuzz; vagy ne mondj semmit, vagy inkább mondd el az igazat; az a legegyszerűbb:) Vagy nemtom még, pl akár egy osztálytársadhoz ha átmentél, neki pl lehet a szomszédja , aki pl átugrott tejfölért, vagy csak átnézett a kerítésen, és átköszönt, amikor ott voltatok.; de inkább mondd el az igazat.
2019. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az igazság vagy hallgatás, vagy valami hihető hazugság.

Ha voltál az elmúlt időszakban buliban/moziban/csajokkal kimozdulni vagy csak mondjuk egyedül edzeni/futni, mondhatod hogy ott ismerted meg. Rád köszönt,rád mosolygott aztán váltottatok pár szót. Szimpik voltatok egymásnak és neten tovább beszelgettetek. Ez szerintem elég hihető.

2019. febr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a leghihetőbb ha azt mondod valahopl láttátok egymást,vagy összefutottatok,bemutattak egymásnak ismerősök stb,ilyesmit biztos ki tudsz találni,aztán hogy utána bejelölted facen vagy ő téged éa elkezdtetek beszélgetni,aztán onnan már nem kell magyarázni,randi majd összejövés és végül az a találkozó amit esetleg épp a barátoddal töltesz szüleid előtt.
2019. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, viszont szerencsére a srác ismeri a legjobb barátnőmet, meg pár osztálytársamat, így azt adtam be anyuéknak, hogy a legjobb barátnőm látta, hogy mennyire rossz nekem egyedül, tudta, hogy ez a fiú is szingli, és rábeszélte, hogy írjon rám. Aztán szimpik lettünk egymásnak és minden ment tovább a maga útján. Szerintem ez neked is beválhat, mert nem ferdít akkorát az igazságon, szóval a kvázi netes ismerkedés megmarad, de mégis meglesz a szüleidben a tudat, hogy jó kezekben vagy, ha már egy barátod boronált össze benneteket;)
2019. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!