Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany most ismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany most ismertem meg hetvegen es valentin napkor szeretnem elhivni randizni de ez igazabol meglepi lenne, hogy csak elhivom setalni stb es kozbe vinnek neki viragot . Mind a ketten 21 evesek vagyunk?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnek kerni hogy pl miket csinaljak hogy kialakuljon a helyzet egy csokhoz vagy esetleg mikor csokoljam meg, elotte vagy utanna mondjam el hogy mennyire tetszik? Ne iteljetek el nem voltam sose otthon a randizasban . Nagy szam van meg minden de ha lanyokrol van szo akkor teljesen mas a helyzet:( bocs az ekezetek miatt.

2019. febr. 10. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyrészt, ha nem sejti, hogy el akarod hívni aznap, talán jobb lenne hamarabb jelezni a szándékod, nehogy akkor derüljön ki, hogy már elígérkezett máshova.

Másrészt, ha most ismerted meg, szerintem korai a csók csütörtökön, hacsak nem érzed majd tényleg egyértelműen, hogy ő is szeretné.


Szerintem a sétából és virágból sejteni fogja, hogy tetszik neked. Nem kell ennyire kapkodni, romantikusabb tud lenni, ha hagysz kis időt (és adsz kis teret) az érzelmi szálak kibontakozásának. Avagy, ha már muszáj kimondani, hogy tetszik, én várnék egy-két randit, nehogy túl korainak tartsa.

Egyébként, ha több randira is mennétek, az gyakorlatilag kimondatlanul is azt jelenti, hogy tetszetek egymásnak.

2019. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy minden kapcsolat alapja az, hogy legyenek közös témák, közös érdeklődési körök. Az elején lehet beszélgetni hobbikról (pl. sport, zene, koncertek, kézműveskedés, főzés, utazás), kedvenc filmről, könyvről, stb. Akár a városotokról, hogy például milyen jó gyerekkori emlék fűz ahhoz a helyhez, ahol épp elsétáltok, és így tovább.
2019. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!