Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Második randin csók / jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin csók / jó helyszín ötlet/ miben más mint az első randi, mire figyeljek? 16/L

Figyelt kérdés

Az elso randi utan megakart csokolni a vegen de en nem akartam, mert nekem kicsit gyors lett volna (nincs tul sok tapasztalatom, meg nem akarom elsietni a dolgot). De egyebkent nagyon tetszik a srac es azt hiszem en is neki...:)

Kicsit felek a csoktol, mert nem tudom mennyire akarom masodik randin, kicsit felek, hogy konnyen kaphato lanykent fog kezelni (amugy semmi erre utalo jelet nem tett, nagyon lovagias volt, ez csak az en param). Meg nem tudom valahogy ugy kepzelem, hogy akkor jo az elso csok, ha van mellette erzelem is, es mivel alig ismerem ez nyilvan meg nem alakult ki, bar egyre jobban tetszik es erzem, hogy kialakulhat. Ha megakarna csokolni, gaz ha ezt igy elmondom neki, hogy ez nekem meg tul gyors? Megfelelesbol nem akarok csokolozni, de nem akarom, hogy offolasnak vegye.

Eloszor kavezni voltunk, most lehet moziba megyunk, esetleg van valakinek valami jo tippje masodik randi helyszinnek? (Bp.)



2019. febr. 11. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mozi semmikepp! Menjetek sétálni, fel a Várba, Feneketlen-tóhoz, Margit szigetre, akarhova. Melegebb idot mondanak a hetre:)

Ha ugy erzed, ne engedd a csokot. Ez ketton all, ha te nem ugy erzed,akkor nem is lesz olyan,amilyennek szeretned.

2019. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!