Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj? Máshogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Máshogy kellene viselkednem?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok.

Kb. 175 magas, átlagos testalkatú. Dolgozom, sportolok, több hobbim is van (van életem) és próbálok randizgatni. A randipartneremmel tisztességesen bánok, én fizetek, udvarias vagyok és soha nem a szexre megyek, mindig igyekszem megismerni a lányt, az érzéseit, mit gondol, stb...

Erre fel a huszonéves lányok vagy unalmasak és/vagy bunkók. Vagy sokszor rámennek a szexre. (Tudom, hogy furán hangzik, de nem azért hívok el egy lányt, hogy utána rámásszak. Érdekes, hogy mégis ezt várják el)

Érdekes, hogy randiztam 16-17 éves lányokkal is. Meglepően értelmesek, érzékenyek voltak. Sokszor jobban éreztem magam egy gimnazistával, mint egy huszonéves dolgozó nővel és ez nem az én szegénységi bizonyítványom, azt gondolom. De azt nem tudom, hogy egy olyan kapcsolat mennyire lehet elfogadott, illetve hosszú távú. Mégiscsak mások általában az elvárások, tervek.


Mindenesetre, most azt gondoltam ki, hogy ha megjátszom magam, adom a nagykirályt, minden második nőt meg akarok dugni, akkor lehet akad egy normális nő véletlen a sok ribi között. :D



2019. febr. 12. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit szeretnél igazából.
2019. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy te használod ki az adandó lehetőségeket vagy téged használnak ki. Ez egy ilyen világ. Lehet esély arra, hogy találsz egy értelmes lányt, akár fiatalabb korosztályban is, viszont,ha megakarod játszani magad, akkor ne várd el, hogy belefutsz egy értelmes lányba. Ha mêgis akkor ő nem beléd, hanem az általad alakított álcába fog beleszeretni.
2019. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj a 16 17 lányoknál ha köztük tálaltál olyat akit szeretsz , ne játszd meg magad

L

2019. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a normális lányoknak úgymond "nem kellesz"akkor próbáld meg azokkal akik szószerint rádmásznának 😂😂 elvégre rajtad múlik hogy csak egy játék leszel,vagypedig a játékos.
2019. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!