Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Baj ha nekem a 18-22 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nekem a 18-22 éves fiúk jönnek be? Az ismerőseim mind velünk egyidősekkel járnak. 16/L

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ugyan olyan, csak vigyázz nehogy egy nyomingert fogj ki aki egyből arra megy, jelenleg abba az időszakban vagy életkorilag amikor rossz élmény miatt egy világ omolhat össze benned.
2019. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, de ez a személyiségedtől függ. Sokan csak a naívabb 16 éves lányok jönnek be. De ezt ugye a szülők látják. Ugye eléggé jó ember ismerők látják, ha valaki nem rendes. Mikor a szülő szóvá teszi, hogy ezt a pasit hanyagolni kellene, akkor a lány elkezd lázadozni, de még a pasi adja alá a lovat....


Ha valóban érett vagy, okos és önálló, akkor nincs azzal baj, ha idősebb pasit szeretnél. Főleg, ha normális pasit fogsz ki, aki ellen a szülőnek sincs kifogása.

21/f

2019. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok és sohasem kezdenék ki, egy 16 kislánnyal, erről ennyit!

Azért tudjuk, hol a határ!

2019. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, szerintem ennyi még velefér. Az a lényeg, hogy jól kijöjjetek és a fiú ne erőltessen semmi olyat, amit nem szeretnél.


21/F

2019. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*belefér
2019. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, igazából nem is nagy korkülönbség.
2019. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj... Ez személyiségtőp függ. Én 17 vagyok és 21 a barátom teljesen jól megvagyunk nem sokára egy éve. Kortársaim közt nem igazán találkoztam még olyannal aki elég érett egy kapcsolatra érzelmileg. Persze tisztelet a kivételnek! De persze arra vigyazni kell h milyen a srac egyébként szerintem egy kapcsolatban vagy párválasztásnál a kor az utolsó ami számít ( persze ésszerű keretek közt), a legfontosabb a személyiség és h jól érezzétek magatokat együtt.

Bajnak ez semmiképp sem baj.

2019. febr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak ugye nem könnyű egy ilyen beteljesült kapcsolatot elfogadtatni a környezeteddel, szóval ebből adott esetben adódhatnak kellemetlenségek.


Bár valójában nem beteg az a 22 éves (_általában_ még mindig kis nyálasképű csfej), akinek te 16 évesen tetszel és belédszeret, kivéve, ha egy 11 éves pubertás szintjén vagy. És nem is törvénytelen egy ilyen kapcsolat.


De talán mire ezzel a gyakorlatban is szembesülnél, addigra már 18 vagy. :)


Egyébként nekem 26 évesen volt 15 éves lány a szerelmem, 5 évig voltunk együtt. Mindketten jóval érettebbek voltunk a korosztályunknál.

A szülei rájöttek, hogy pont a 15-18 éves fiúktól kellhetne őt félteniük, akiknek nincs még önuralmuk, és érzelmileg is még instabilak. Nem pedig tőlem.


Végül az 5 évből a második év végén ő csalt meg, bár ez csak évekkel később derült ki. Szóval annyira veszélyben volt mellettem és ebben a "beteg kapcsolatban", hogy ő csak profitált belőle (mellettem kiválóan leérettségizett, majd külföldi egyetemre ment), míg én meg szívtam, mint a torkos borz. Szóval ennyit a sztereotípiákról, csak ezért meséltem el ezt.

2019. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, ha egy érettebb gondolkodású lány nem a 16-17 évesen még infantilis viselkedésű fiúkkal akar ismerkedni.


Ahogy előttem is írták, megvan ennek az a hátulütője, hogy azért 22 körül a fiúk is már érettebb lányokat keresnek, és lehet hogy egy korod beli lánnyal azért ismerkednének, mert ki akarják használni a tapasztalatlanságát. Na meg így lehet hogy ritkábban találsz olyan fiút akivel szívesen ismerkednél, de ez nem feltétlenül baj, csak tudomásul kell venni. Szerencsére pár év múlva a hasonló korú fiúk is felnőnek valamelyest.

2019. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a nálam idősebbek jönnek be, viszont azért van egy határ,hogy hány évessel jönnék össze


Egyébként szerintem nem baj :D

2019. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!