Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék magamhoz való...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék magamhoz való visszahúzódó introvertált lányokat megismerni?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedem elsősorba, de vevő lennék távkapcsolatra is. Személyes ismerkedés még nem járt eredménnyel. Eddig régebben ami sikert aratott az a számítógépes játékokban való ismerkedés :)) De végül nem lett semmi komoly.

2019. febr. 13. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Könyvtár.
2019. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Könyvesbolt, kávézó, iskola, utca, jármű
2019. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Gamer lányokkal vigyázni kell mert rengetegen közülük elég kisfiúk csak
2019. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Ugyan ez vagyok, amúgy utolsó jól mondja a gamer lányok nem mindig lányok. pedig akkor nekem is meglenne az első közös egy lányba, de hát mégse lennék olyannal aki napi szinten más fiukkal "játszik", az a baj eleve nem olyat keresek aki snapchaten éli a kis életét :D

Sajna neten elég nehéz, ezt én is tapasztalom, csak ezen az oldalon vagyok aktív.. Ha találsz valami megoldást, szólj nekem :'(

2019. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de hogy lehet könyvtárban ismerkedni? Én is visszahúzódó lányt keresek és nem értem, hogy ha utálják a lányok ha olvasás közben beszélgetni akarnak vele, akkor, hogy menjek oda ott hozzá?
2019. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy menj oda hozzá? Lábadat használd. Vagy a kerekes széket.

Mit mondj neki? Szia! Felfigyeltem rád és szeretnélek megismerni, beszélgetni veled. Van kedved meginni egy teát valamikor?

Itt a számom, írj egy SMS-t, ha érdekel.


Lehet ezt halkan is mondani, hogy ne zavarj mást a könyvtárban.


Amúgy intrivertáltakkal nem könnyű ismerkedni. Főleg, ha tisztában vagy azzal, hogy mit jelent maga az introvertált szó.

2019. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
6osnak igaza van de ha nem akarsz ilyen direkt lenni (és minimálisan is szoktál olvasni) akkor kérheted hogy ajánlon könyvet
2019. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szépen fel lehet építeni. A lényeg, hogy vannak lehetőségek. A legrosszabb, amit tehetsz, hogy kifogásokat találsz és nem beszélsz vele. Attól nem fog észrevenni.
2019. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!