Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek meg lányokkal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek meg lányokkal, ha nem igazán járok el otthonrol?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok fiu vagyok, oszinten sose volt mellettem senki, mindig egyedul voltam, és ez felemészt már. Tudom is én, 13 éves korom ota probalok kb kapcsolatot teremteni, de egyszer sem sikerult, vagy valami távkapcsolat szeruben végeztem, amire inkabb nemet mondtam. Nem szoktam bulizni járni, nincs kivel nagyon, egyedul meg félek elmenni bárhova is, márcsak azért is mert van bennem valami olyan ami egyes embereket akkora késztet hogy bántsanak vele. Nem vagyok a legjobb, leghelyesebb fiu, de nem is vagyok csunya. Lelkileg egy roncs vagyok, és ezt csak is hosszu honapok, egy boldog kapcsolatban hozhatna helyre. A kérdésem, hogy hol ismerkedjek? Hogyan? Tinderrel sokra nem mentem eddig.
2019. febr. 16. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Tedd le lelkileg valamennyire rendbe magad. Ne akarj mindenképp kapcsolatot abból jó nem mindig sül ki. Légy körül tekintő és nyitott :)
2019. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy.

18/l

2019. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Wow, LoL, WoT, Fortnite, Counter Strike, Facebook, Instagram, Viber, Snapchat


Kezdj élni és ne a fent említettekkel próbálkozz. Mondom ezt úgy, hogy az első kavarásaim mind FB-n keresztül kezdőtek és az első komoly kapcsolatom is ott kezdődött. Bulizni én sem járok, nem iszok, nem füvezek, nem cigizek. Mégis mindig lányok társaságában vagyok, akár suli, akár vonatozás, akár városban mászkálás, vagy hétvégi autózás. Messze vagyok nem csak az álompasitól, de még jóképűnek sem vagyok mondható. És nem érdekel. Ki kell mozdulni és nem csak nézni a csajokat, hanem tenni is kell valamit.


F/19

2019. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!