Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randim lenne és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim lenne és nem tudom mikre kénne figyelenem milyen témákat hozzak fel és ez a randi tényleg egy nagyon ismerkedős randi szinte nem tudunk semmit se egymásról, van valami ötletek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok a csaj pedig 15 éves és picit furcsa de ő írt rám :D

2019. febr. 16. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy ő dumáljon!

És a volt kanjairól NE kérdezd! És te se beszélj a csajaidról!

2019. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyenre gondoltam, hogy picit kinosabb dolgokról ne erőltessük csak ezentúl pl hogyan köszöntsem meg ilyesmikre gondoltam :D
2019. febr. 16. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem köszöntened elég egy mosollyal meg egy sziával. Ha nem kezdeményez ölelést akkor te se.

Témáknak: iskola, tanárok, kedvenc film/zene/sorozat/könyv, hobbik, továbbtanulás, utazások (hova utaznátok el szívesen, hol jártatok már). Személyes élmények(viccesek)

2019. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a tanárról meg suliról fogunk majd tudni beszélni, mert egy suliba járunk
2019. febr. 16. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neki nem olyan nagy gond öleld meg szerintem elég aranyos dolog lenne ,ha megölelnéd🤷🏼‍♀️ (Ne várd el ,hogy ő kezdeményezze az ölelést)
2019. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!