Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi? Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Köszönöm ha rászántok pár percet hogy elolvassátok és válaszoljatok 😊

Az a helyzet, hogy már több mint egy éve az utolsó szakításomnak, és most ismerkedtem meg a neten egy sráccal aki el is hívott. Ez számomra új szituáció, mert nem randiztam még olyannal akit nem ismertem személyesen. Mindenképpen elmegyek a randira, de mivel alig tudunk valamit egymásról, ez olyan igazi ismerkedős találka lesz. Mire kell odafigyeljek? Ha esetleg elakad a társalgás (ettől nem félek annyira, csak egy picit), hogyan tudnám folytatni, milyen témával?

Ha nem szeretnél a kérdés alatt válaszolni, jöhet privát is 😁

16/L



2019. febr. 17. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

1). Fogadd el a köszöntését, nyújts kezet és mondd a TELJES nevedet. Utána közöljed, hogy hogyan szólítson (becézve vagy teljes keresztneveden - Zsuzsi, Zsuzsa, Zsuzsanna)

2). Jól jegyezd meg a keresztnevét és kérdezd meg, hogyan akarja, hogy szólítsad.

3). Bizonyára kérdez vagy mond valamit. Válaszolj.

4). Ha bizonytalan és nem kérdez, akkor Te kérdezd meg, honnan jött, mennyit utazott, gyakran jár-e errefelé.

5. Ekkor bizonyára megered a nyelvetek és folyik a társalgás.

6). Ha megszakad a beszéd, tegyél fel olyan kérdést, amire vele szemben kíváncsi vagy: mit csinál, mit és hol tanul, mit és hol dolgozik, mi szeretne lenni, vannak-e testvérei, fiatalabbak, idősebbek nála, hol és mit dolgoznak a szülei stb., stb. Arra ügyelj, hogy túlságosan testre szabott, neki esetleg kényelmetlennek tűnő kérdéseket ne tegyél fel (elriaszthatod).

Szerintem távozáskor megengedhető egy röpke puszi is, főleg, ha ő indítja az arcát feléd. Te ne indíts.

F.

2019. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Egy pár belőle nagyon hasznos lesz :)

(A nevét meg ilyen nagyon alap dolgokat tudok, a többit köszönöm 😊)

2019. febr. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!