Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiu azt mondja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu azt mondja, hogy kedvel?

Figyelt kérdés

Ha egyutt toltjuk az ejszakat, koncert, klub aztan egy hosszu beszelgetes az utcan es vegul azt mondja, hogy nagyon kedvel engem, akkor ez tobbet jelent baratsagnal?

Vagy nem?


2019. febr. 19. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben mindenképp többet jelent, személy szerint csak úgy nem mondom egy lánynak, hogy nagyon kedvelem.
2019. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinuleg elszurtam, mert nem vettem komolyan. Azt hittem csak hulyeskedik ahogy mindig is.
2019. febr. 19. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyen már annyi ítélőképességed, hogy elkülönítsed a tréfát a komoly beszédtől!

Abból, amit írtál és ahogyan leírtad, arra következtetek, hogy komolyan gondolja. Most pedig rakjad össze a gondolataid:

- mióta ismeritek egymást?

- milyen helyzetben, körülmények között tudtátok kiismerni egymást?

- olyannak ítéled őt, aki nem szélhámoskodik, hanem komolyan fejezi ki az érzelmeit?

2019. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vele eleg nehez, mert nagyon sotet humora van es kb mindent elviccel.

Tett utalasokat is, hogy szivesen lenne velem.

De amikor meg tenyleges randira hivtam, arra nemet mondott.

De ugy, hogy amikor meg o hivott etterembe vacsorazni kettesben az ugy ok volt.


Szoval bocsi, de valahogy nem tudom eldonteni, hogy mi van. Arra mar rajottem, hogy jobb, ha csak hagyom megtortenni a dolgokat es nem eroltetem, de azert megiscsak szeretnek tisztan latni.

2019. febr. 19. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyha ő így viselkedik, akkor azt tanácsolom, hogy viselkedj vele semlegesen, langyosan. Hogyha meg tudod állni, ne nevess, legfeljebb mosolyogj a tréfáin. Ne ülj, ne állj mellé, ne nagyon keresd a szemkontaktust.

Ha igazán kedvel, akkor észbe kap és igyekszik színt vallani és komolyra fordítani a dolgokat, de ez sem vezet teljesen biztos eredményre.

Röviden: egyelőre viselkedj vele szemben semmitmondóan.

F.

2019. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyértelmű, hogyha egy fiú ezt mondja, akkor többet érez irántad, mint barátság. Ha meg neked is bejön a srác, akkor még kapcsolat is lehet belőle.
2019. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!