Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy randi-e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy randi-e?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel régóta barátok vagyunk, de mostanában olyan kedvesen és figyelmesen viselkedik velem, hogy felmerült bennem, hogy esetleg többet szeretne.

Elhívott talizni, de mivel eddig is talizgattunk, mint barátok, nem tudom, hogy ismerjem fel, ha esetleg randinak számít.

Nem szeretném, hogy kínos legyen...


Szerintetek?

Rákérdezni nem ér!



2019. febr. 19. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Randi és tali, csak a mai fiatalság körében két dolog. Valóban ugyanaz.

Íme a bizonyíték:

1. Idegen Szavak És Kifejezések Szótára. (Akadémiai Kiadó Budapest 1973),710.oldal: "randevú - légyott, találka,

2. Magyar Értelmező Kéziszótár (Akadémiai Kiadó Budapest, 1985) 1144. oldal: randevú - találka, légyott.

Én hiszek ennek a két könyvnek. tehát aki találkozik (általában kettesben) valakivel, az légyotton van vele, illetve randevúzik vele.

Kérdező, nálad meddig tart cselekedetekben a találka és mikor kezdődik a randevú?

F.

2019. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem az a találka, amikor nem történik vagy említődik semmi olyan, ami túlmegy a barátság keretein.

Csak ez így azért nehéz, mert ha tudom, hogy randiról van szó, akkor lehet, hogy észreveszek olyan dolgokat, amik mellett alapból simán elmennék...

2019. febr. 20. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy nálad hol vannak a barátság határai.

Biztos, ami biztos - vedd randinak!

F.

2019. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!