Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam a tudtára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy fiú osztálytársamba így utolsó évben, de nem tudom, hogy hogyan tudathatnám vele, úgy, hogy azért a szemébe elmondani nem merném.

Egy bálon felkért táncolni, de amúgy én nem nagyon szeretek táncolni, meg nem is az erősségem, de vele olyan jó volt.

Hogyan tudhatom meg, hogy ő egyáltalán vonzódik hozzám, vagy hogyan csavarjam el a fejét?



2019. febr. 21. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A fejét inkább ne csavard el, kár lenne érte :P

Szerintem az a legjobb ha személyesen mondod el kettesben mit érzel iránta, ha sokat gondolsz rá azt is elmondhatod. Értékelni fogja :)

2019. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fejcsavarást nem szó szerint értettem😂

Itt csak az a legnagyobb baj, hogy nem merem. Mikor a közelemben van már nagyon zavarba vagyok.

2019. febr. 21. 20:42
 3/4 anonim válasza:

Én azt javasolom inkább csak utalgass rá. Nem tudom hogy mennyit beszéltek vagy irkáltok de ha esetleg még messengeren vagy bárhol nem beszélnétek jó kiindulási pont ha leírod neki hogy jó volt vele táncolni vagy csak annyit hogy jól érezted magadat vele a múltkor viszont ha már beszéltek vagy irkáltok akkor is talán a kapcsolatotokat át tudnád sodorni egy kicsit érzelmesebb részre. Ezek mellett én a helyedben megdicsérném a tánctudását vagy akar csak a haját vagy öltözködését. Szóval "udvarolj" neki és a válaszaiból (ha például azt írja köszi te is ügyesen táncolsz, vagy te is jól nézel ki az helyett hogy kösz de nem) egyből már te is letudod szűrni hogy van e esélyed nála vagy sem. Ha szeretnéd nyugodtan írj privátban és segítek ha elakadnátok valahol vagy bármi.❤

15/l

2019. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán beszélünk és nem is írtunk soha egymásnak. Ő megdicsérte a tánctudásom, mert úgy volt, hogy én mondtam, hogy nem tudok táncolni és úgyis felkért. Hoszzasan táncoltunk és mondta, hogy "látod, megy ez neked". Én meg olyan zavarba voltam, hogy csak egymásra néztünk és mosolyogtunk.😊

Úgy érzem, hogy mostmár késő ilyesmit írjak neki, mert ez már mindjárt egy hónapja történt. Amúgy ő az a tipikus "osztály jópasija". Tudom, hogy már akkor kellett volna megdicsérnem a tánctudását.

De így most csak úgy vagyunk, hogy egymásra mosolygunk.

Nem tudom, hogy hogyan hívhatnám fel a figyelmét rám, anélkül, hogy konkrétan elmondanám vagy leírnám neki, hogy mit érzek, mert az nem menne.

Köszönöm a válaszotokat. ☺️

2019. febr. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!