Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félrement kamu, hogyan továbbb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrement kamu, hogyan továbbb?

Figyelt kérdés
Van egy jó csaj, kedves, szép minden. Tőlem egy 2 faluval messzebb lakik ami nem is gond. A probléma ott kezdődik, hogy mondtam neki megyek focizni/kosarazni haverjaimmal abba a faluba ahol ő lakik és kéne a segítsége, hogy oda-ide találjunk. Erre igent mondott, szedtem össze emberkéket akik eljönnek velem, viszont kicsit kínos lenen neki egyedül néhány idegennel nem? Itt ezt a helyzetet hogyan kéne megoldani? :D

2019. febr. 22. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszed a haverjaid akkor o is hivja a baratnoit.
2019. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ő is hívja a barátnőit, ez jó ötlet; vagy pl bárkit akiben megbízik, aki mellett jól érzi magát. Akár pl anyja is lehet, vagy bátyja, vagy akárki aki ráér.
2019. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és többet talán ne kamuzz; akár talán be is valhatnád neki, hogy föl szeretted volna szedni, csak nem volt jobb ötleted; és ez kreatív meg jó ötletnek tűnt; csak nem feltétlenül gondoltad át; meg ez jutott eszedbe. És itt igazából nem volt szó semmi focimeccsről, csak az ő közelében akartál lenni. Bár nemtom mostmár mennyire tudnál jól kimászni ebből. Talán kedvesen mosolyogva, vagy bűnbánatot tanúsítva. Nem tudom; de ezt már neked kell megoldanod:D:D
2019. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Na jó. Nem biztos, hogy pont azokkal a szavakkal megfelelő lenne kifejezni, amiket leírtam. De legközelebb egyébként tényleg ne kamuzz.:) Egyedül is merjél találkozni egy leánnyal , ha tényleg kedves meg satöbbi; ne kelljen hozzá kíséretet igénybe venni:D
2019. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ő is hívja a barátnőit, aztán csapjatok egy nagy orgiát.

Máskor meg ne kamuzz össze-vissza.

2019. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2019. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kamugyrosz ***** válasza:
Miért nem hivtad egyszerűen el?
2019. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!