Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez már kb nyert ügy a lánynál?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már kb nyert ügy a lánynál? Nyert ügyem van?

Figyelt kérdés
4,5 napja beszélrk egy lánnyal, fél hét múlva randizunk, ő meg már arról beszélt hogy az anyukája milyen szigorú, és hogy egy fiúval beállítani biztos ideges lesz, meg kuldott vicces képet ezzel kapcsolatban. Tehát kb ő már ott jár, hogy mi összejövünk és bemutat a szüleinek?16f 16l

2019. febr. 23. 03:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem érdekel milyen az anyja, összes exem szülője rühellt.
2019. febr. 23. 03:34
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
16 évesen miért kellene egy fiúval beállítani? :O Én először a vőlegényemet mutattam be otthon :D 16 évesen eleve agyonvertek volna, ha fiúzok :D
2019. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem még ne kezdj el közös sírhelyben gondolkozni
2019. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utalás rá szerintem, hogy szívesen hazavinne, csak erre nem feltétlen van lehetősége. :)


Amúgy miért károg itt mindenki h 16 évesen nem kell hazavinni?

Miért ne lehetne? Ha jól kijönnek egymással miért ne lóghatnának egymásnál??

2019. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én csak annyit mondok hogy sose bizd el magad hogy innen már nyert ügyed van mert itt szokták a legtöbben a legjobban elrontani a dolgot még akkor is ha előtte tényleg nyert ügyed lett volna


16/L

2019. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!