Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért utasít vissza egy lány ha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza egy lány ha?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy helyes vagyok, és bunkó sem voltam vele. Miért mond nemet egy első "randira" ilyen esetben egy lány?
2019. febr. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

-nem ismer annyira, és nem is akar jobban megismerni

-nem vagy szimpatikus a számára. Lehet hogy helyes vagy a magad szemébe, de ő nem lát annak.

(Én is úgy vagyok vele, hogy egy tipikus ,,helyes'' fiú hagyjon engem békén, én is elszoktam őket küldeni mert ők a nyomulósabb, menőbb, egoista fajták.) vagyis általában a mai világban..

-lehet valami rossz szót szóltál neki, amit megjegyzett és nem akar veled semmit.

-vagy esetleg direkt azért hogy még tovább udvarolj neki, és majd talán később akar elmenni a randira. Mert úgy gondolja még nincs itt az idő, vagy nem készült még fel rá hogy veled töltse azt az időt, esetleg fél.

2019. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek után még kéne tovább udvarolni?
2019. febr. 23. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott, miért utasít vissza?:)
2019. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, h csak nem akar. Kérdeztem miért nem, mi a baja stb azt mondta h nincs semmi baj meg h nem utálja a fejem meg semmi, csak nem akar.
2019. febr. 23. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet tényleg csak nem vagy az esete:) Ne vedd magadra.
2019. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak ezzel annyi a baj, hogy előtte megvolt a vonzalom, szemezgetés meg ilyenej
2019. febr. 23. 18:35
 7/7 anonim válasza:

Nem akar és kész. Lehet, hogy mások szerint helyes vagy, lehet szerinte nem. Lehet, hogy a lány nem akar kapcsolatot, vagy más tetszik/ jobban tetszik neki. Nehéz, de ezt el kell fogadni.

Bepróbálkozhatsz még egyszer, hátha már megbánta, hogy visszautasított, de ne erőltesd, ne legyél túl nyomulós!

És fogadd el a véleményét!

Ha elfogadod, akkor lehet, hogy meg fog kedvelni mint barát, később pedig megszeret. Tapasztalat. Ha láttam, hogy egy fiú nagyon próbálkozik, évek múlva nagyon megsajnáltam és most legjobb barátom.

Úgyhogy te neked kell dönteni, hogy a ti jelenlegi kapcsolatotokhoz mérten mi lenne a legjobb döntés.

2019. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!