Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak olcsón?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak olcsón?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem vagyok egy gazdag srác, de helyes vagyok, és jó a dumám, koleszos vagyok, és heti 1-2 ezer forintom van, légyszi trollok hagyjanak

2019. febr. 24. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ismerkedni akarsz, vagy vásárolni?
2019. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Én se nagyon értem mire gondolsz egy barátnőnek nem a pénz számít kivéve ha nem egy élősködő a csaj meg a normál embereket nem lehet pénzen megvenni ne így gondolkodj szerintem
2019. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A csajozás nem egyenlő a pénz költéssel. Biztos találsz olyan csajt akit nem a drága programok érdekelnek, hanem helyette szívesen elmegy veled sétálni, vagy átmentek egyikőtökhöz filmet nézni (persze csak ha szeretitek az ilyen programokat, és hasonló az ízlésetek). Azért idővel egy normái kapcsolatba kell néha költeni, mondjuk ha együtt ebédeltek, vagy ha szülinapja van. Amúgy sem árt ha dolgozol egy kicsit suli mellett. Jó tapasztalatszerzés, és az anyagiakban sem leszel olyan szűkösen. Sok sikert!

16/L

2019. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akard, hogy a pénzedért szeressenek a nők, mert azt előbb-utóbb nem fogod bírni anyagilag. Te magad legyél fontos nekik.
2019. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!