Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjam el randizni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el randizni? Mennyi időre lehet szüksége?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit elhívtam randizni, de azt mondta, hogy még fel kell dolgoznia az előző szakítását. Nem tudom, mikor volt a szakítás.


A kérdés: szerintetek rákérdezzek még egyszer, és ha igen, akkor mikor? Vagy egyáltalán ne? Vagy mást írjak neki? Mit ajánlotok?



2019. febr. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
2
2019. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy,hogy mikor volt, mert eltérő az,hogy ki hogyan dolgozza fel. Kapcsolat hosszától is függ meg attól,hogy mennyire volt komoly a dolog, ő hogyan élte meg. Ezt csak akkor tudod meg,ha ő elmondja. Viszont lehet,hogy csak lerázott, ha egy találkozóra ezt mondta. Hogyan kérdezted meg ezt a randi dolgot? Tudja a szándékait, ki is mondtad vagy csak szimplán megkérdezted, nincs-e kedve elmenni valahova?
2019. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előtte héten beszégettünk, ezért gondoltam, hogy írok neki, hogy "múlt héten is jót beszélgettünk, nincs kedved találkozni?" Ekkor ő azt válaszolta, hogy lenne kedve, csak még fel kéne dolgozni a szakítását. De amúgy nem hiszem, hogy passzolni akart volna, mert ő kezdeményezte a beszélgetést, többször is sikerült megnevettetnem, egymásra mosolyogtunk többször is, szóval vannak jelek.
2019. febr. 25. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor esetleg beszélgess vele ugyan úgy, és figyeld a reakcióit meg a lelki állapotát, kérdezd meg sokszor, hogy érzi magát. De én egy darabig még azért várnék vele, neked is jobb, ha csak rád tud már koncentrálni és nem másra
2019. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsodat. Kösz a segítséget!
2019. febr. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!