Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom jelezni a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom jelezni a lány felé, hogy tetszik és hogy bókoljak neki?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lány négy hónapja, randiztunk is kétszer(séta) és nem tudtam még eldönteni hogy tetszik-e. Utána két hónapig nem beszéltünk, egyszerűen szimplám nem kerestem.

Aztán most egy hete felköszöntöttem névnapja alkalmából és elhívott moziba a lány. Természetesen igent mondtam. Este hazakísértem és megkérdeztem tőlem hogy megpuszilhatom, megengedte és megtettem. Amikor beszélgetünk megtaláljuk a közös témát és kérdezget ő is felém. Nemsokára újra találkozunk, viszont nem tudom, hogy az eddigi dicsérgetésemen és bókolásaimon kívül mit csináljak. Megmondanám a szemébe is hogy tetszik, de nem gondolom, hogy ez helyes lenne. Szerintem ezzel elrontanán az egészet. A legjobbat, gondoltam azzal teszem a legtöbbet, hogy türelmes vagyok, bókolok neki többet és megpróbálok a szemébe nézni többször.


Mit gondoltok? 17\F



2019. febr. 25. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Határozottan!
2019. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

ha szeretek egy csajt, akkor nem kell gondolkozzak azon, hogy "mit csináljak": egyszerűen jó vele lenni, a többi meg kialakul magától


ha ez nálad nem így van, akkor ne szédítsd azt a szegény lányt

2019. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!