Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mai fiúknak milyen csajok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiúknak milyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy tényleg ezek a ribizli típusú lányok a “menők” a mai fiatal srácok körében, vagy ez csak egy általánosítás.

2019. febr. 28. 22:05
 1/9 anonim válasza:
81%
Manapság 10-ből 9 fiúnak az ilyenek: [link]
2019. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan, hogy "mai fiúk", elég változó, hogy kinek mi jön be
2019. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Általánosítás. A ribizi lányoknak a kamu "menő vagyok, nincs nálam jobb" pasik jönnek be, az ilyeneknek meg az olyan csajok. Viszont itt is vannak kivételek, amikor egy normális srácnak jönnek be a tipik futószalagon gyártott csajok, és ugyanez fordítva.
2019. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem akiknek a "ribizli típusú lányok" jönnek be azok maguk is, csak olyanok. Aki egy kicsit értelmesebb, az valószínűleg messziről elkerüli az ilyen lányokat, legalábbis szerintem eléggé visszataszítóak.

Nekem személy szerint pont, hogy az értelmesebb, normálisabb lányok jönnek be, akik nem csücsörítenek, nem pakolják ki a melleiket a képeken, és akikkel lehet normális beszélni komolyabb témákról is. 20/F

2019. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

1# te bolond XDD


A barátom szerint a konzervatív, normális lányok jönnek be.

2019. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mai fiúknak akik be vannak drogozva éjjel nappal szinte már önmagukat sem ismerik ? Hát sokszor szerintem mindegy nekik . A ribi alatt nem mind1 mit értesz, a csinós kinézetű lányokat, vagy valóban az 1 italos szét teszem a lábam , be kapom a kis kukacot fajtákra?
2019. márc. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1 ez jó😂😂

A többieknek meg köszönöm a választ...szimplán csak a közvéleményre voltam kíváncsi

2019. márc. 1. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez változó.


Osztálytársam mindig nagy mellű meg formás seggű csajokat mutogat, hogy így meg úgy szúrná én meg bólogatok, hogy aha aha.


Nekem nem az a lényeg, hogy két görögdinnye méretű melle legyen, vagy formás segge, legyen jó a szive, segítsen amiben tud, előny ha tudom, hogy szeret a konyhában ügyeskedni (nem baj ha nem egy konyhatündér, de azért tudjon kaját csinálni) illetve legyen őszinte.


19F-ként így látom. Mondjuk nem a 14 éves kategóriában keresgéltem. És meg is találtam mindez egy lassan 18 éves lányban.

2019. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen az a ribizli típus?

Képet!

2019. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!