Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, melyik bárt ajánlanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik bárt ajánlanátok ismerkedni Bp-en? 18/l

Figyelt kérdés

A hétvégén fel kell utaznom Pestre és gondoltam lenézek este szórakozni valahova, iszogatni egy kicsit meg szívesen ismerkedek:)

Milyen helyet ajánlotok (lehetőleg ne nagyon puccosat:)), plusz ha leülök egyedül a pulthoz oda fognak hozzám jönni?



2019. márc. 2. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
hauzol, gong café, stifler bar stb. ezek egymástól vannak egy köpésre. jó kérdés, azt hittem, hogy ilyen csak a filmekben van, de biztos vagyok benne, hogy nem sokáig leszel egyedül ;) elég gyakran vagyok szemtanúja ezeken a helyeken annak, hogy egy fiú társaság odamegy egy lány társasághoz, de szerintem, ha egyedül vagy még jobbak az esélyeid.
2019. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csekkolom őket mindenképp😊 hát valahonnan a filmesek is merítenek:D
2019. márc. 2. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!