Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találhatok olyan barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan barátnőt magamnak akinek nem baj, hogy én nyitott vagyok?

Figyelt kérdés
Mivel még nem nagyon voltam lánnyal buliba se. 13 éves korom óta, ezért fel támadt bennem egy olyan érzés, hogy mostmár nyitott kapcsolatra vágyom! Magyarúl , arra , hogy annak ellenére , hogy van barátnőm! Még bulikba el smárolgatok más lányokkal. Amiről úgyis tudni fog a barátnőm is! És nekem valahogy unalmas lenne egy lánnyal nyomni , lehet 1-2 évig! Mégha szeretem akkor is, ez valószinűleg azért van. Mert egy viszonylag nagyobb városba lakom Szentesen! Ahol nincs kevés lány. Mégis nem csokolóztam még buliba se, és ez bánt és kezdek depressziós lenni! 13 évesen meg azt nem lehetett kapcsolatnak nevezni. 15-18 éves lányok érdekelnek. Köszönöm a Kultúrált válaszokat!

2019. márc. 4. 10:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17/F
2019. márc. 4. 10:49
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Találhatsz, de csak ha ő is nyitott kapcsolatot akar. Szóval, ha te smárolgatsz más lányokkal, akkor ő is fog más pasikkal. Aztán járhattok szvinger klubba.
2019. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem vagy elég érett rgy kapcsolathoz, ha más lányok után vágyódsz és nem elégszel meg eggyel.

Nem tudom hogy a barátnőd mit szól hozzá, de én a helyedben leülnék vele erről beszélni.

Ha találtok valami okos megoldást akkor jó.

De ha nem, akkor azt javaslom inkább szakíts a lánnyal ha nem tudtok közös nevezőre jutni.

Azután már azt csinálsz amit szeretnél.

2019. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze ez csak természetes, nyílván gondoltam ,hogy olyan lány lenne aki szintén nyitott! Csak kevés ilyen lány van ám!
2019. márc. 4. 11:20
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Jelenleg még mindig nincsen barátnőm. És igen én is gondolkodtam már azon, ha lesz és nem tudok 1-el meg elégedni szakítok vele! Csak félek ,hogy utána meg nem lesz senkim megint egy ideig!
2019. márc. 4. 11:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lány van még a világon, nem kell attól félned hogy egyedül fogsz lenni.

Néha jobb kapcsolat nélkül lenni, hiszen akadály nélkül megtudod csinálni a dolgaidat, stb...

Ha meg csak azért szeretnél valakit, hogy melletted legyen az nem szerelem.

17 éves vagy.

Éld ki magad, aztán mikor úgy érzed hogy kiélted magad és vágysz egy kapcsolatra, szerintem akkor kéne megpróbálnod.

Mert kényszerből nem tudsz szeretni.

Esetleg beszélj még a barátaiddal erről, kérdnki a véleményüket.

2019. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy azok a barátok túlságosan hülyék... Sajnos már késő nem tudom kiéllni magam már annyira. Sőt azért nem lakok annyira nagy városba. Pl feljárkálni nagyobb meg necces lenne, meg idő! Illetve 67 kg vagyok és 175 cm nincs meg az átlag magsságom se. Ha már 2 éven át nem tudtam magam ki éllni mostmár minek. Kifutottam sajnos az időből. De ha lenne rá lehetőségem akkor bele kezdhenék még mindig. Csak az már nem lenne az igazi!
2019. márc. 4. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még benne vagy a korban.

Sőt én aem tudtam magam kiélni, de most hogy pár hónap múlva felnőtt korú leszek, így kiélhetem magam.

Viszont ha most nem éled ki magad, akkor majd felnőtt korban jön rád ez a dolog és akkor fogod magad kiélni.

2019. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én rám most jött rám. De szerintem ez már nem olyan sajnos mint 15 évesen lett volna!
2019. márc. 4. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, találhatsz. Tinderes, Badoo-s ribizliket.
2019. márc. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!