Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan győzzem le a félelmemet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmemet? 18/F

Figyelt kérdés
A baráti körömben már mindenkinek van/volt barátnője. Nekem sajnos eddig még soha, mert akárhányszor meglátok egy szép lányt mindig abból indulok ki, hogy már úgyis van barátja. A többiek mondják, hogy nincs mit veszítenem, legalább megpróbáltam. De azóta ettől is tartózkodók, amióta egy bulin egyik évfolyamtársam össze akart jöni egy lánnyal, de ő lekoptatta és másnap az egész gimi rajta nevetett. Mivel nem vagyok bulizós típusú (nem szeretem az alkoholt) így nem megy könnyebben az ismerkedés, mert nem tudok pl. egy sörtől lelazulni. Esetleg valami tipp, hogy hol és hogyan probáljam meg?

2019. márc. 5. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is ilyen voltam, szerencsére hamarabb el nőttem, mint te. Persze volt benne más is...

Először rávettem magamat nagyjából 15 évesen, hogy elkezdjek szem égetni lányokkal, ez egy fel évig ment, majd elkezdtem már odamenni hozzájuk, beszélgetni, elkerni a facebookjukat, telwfonszamukat, majd el hívtam valahova.

Nem mindegyikbol lett kapcsolatom. És elég sok elég rövidre sikeredett.

Most viszont már van egy éves kapcsolatom.

Egyébként ha sortol nem lazulsz el(én sem) viszont ott a wiskey. Az biztos siker xdd

18F

2019. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne suliból próbálkozz, alapszabály. :D Annyi a lényeg, hogy próbálj olyat találni, akivel közös az érdeklődési köröd. Járj el helyekre. Ne feltétlen bulikba, ha te nem vagy az a fajta. A lényeg, hogy kerülj egy olyan közösségbe, ami kimeríti a te érdeklődési körödbe, na és ott próbálkozz beszélgetni hasonló érdeklődésű lányokkal. Ha pl geek dolgokat szereted, járj el olyan helyekre, rendezvényekre. Ha a rock zenét szereted, menj koncertekre. Ha sportolsz valamit, egy olyan egyesületbe, stb. Aztán jön majd magától a dolog. A lényeg, hogy a saját komfortzónádban légy. Ott nem kell attól félned, hogy a suliban kiröhögnek.
2019. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Fentieknek nagyban igazat adok. Nem kell nagyba kezdeni nincs mitől félned, figyelgesd őket, akár a buszon vagy bárhol mész látsz egy szép lányt dicsérd meg hogy pl szép a mosolya stb Ez sokban fog segíteni és amikor eljön az akivel full random sors segítségével megismerkedsz sokkal lazabban fog menni hidd el. Legyél bátor és legyen nagyon jó az illatod!
2019. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, igyekszem próbálkozni :)
2019. márc. 5. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először srácokkal ismerkedj, szerezz barátokat, haverokat, minél többet és minél tökösebbeket. Majd a velük eltöltött idő után egyre jobban fogsz hasonlítani rájuk és utána meg fogsz nagyjából változni, legalább is annyira, hogy egy ismerkedés könnyedén menjen. Mondj igent mindenre, ha bulizni hívnak, ha valami eseményre hívnak, vagy bárhová hívnak. Ha nem hívnak, akkor kérdezgesd körbe, hogy ki hova jár, és nem mehetnél-e el vele. Akár sport vagy bármi más elfoglaltság. Vagy csak simán kísérj el valakit valahová, vagy sétáljatok egyet a városban, beszélgessetek. Minél több időt töltesz el emberek között, annál jobb lesz minden. :)

18/F

2019. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!