Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit vegyek 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek 2 ikertesónak nők napjára?

Figyelt kérdés
Holnap este talizok ikrekkel, az egyik tetszik a másikkal csak barátkozni akarok. Szerintetek mit vegyek nekik? Egyáltalán vegyek e nekik valamit? 1-1 szál rózsa gáz lenne ugye?
2019. márc. 7. 20:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és régebb óta ismerem már őket
2019. márc. 7. 20:50
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne kezeljük már az ikreket egyként.

Két különböző személyek ők is.

2019. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-1 tabla csoki jo mindkettonek? Az egyiknek (amelyik tetszik) megigertem hogy veszek neki csokit ha talizunk. Szerintetek ez szep gesztus? Ha jol tudom nem kedvelik a viragokat
2019. márc. 8. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csináltál de nekem is van ikertesom (lányok vagyunk) én mindig cikinek érzem hogy ha neki vesz valaki valamit nem is mert ikerk vagyunk csak annak vigyél aki tetszik
2019. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-1 egyforma csokit vettem nekik piros masnival. Szerintem tetszeni fog nekik.
2019. márc. 8. 18:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeeintem nem lenne szep ha nem vetten volna a masiknak semmit
2019. márc. 8. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
na tetszett nekik a cuccos? Volt siker?
2019. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!