Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez meddig normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meddig normális?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon szorongok, ha azt veszem észre, hogy egy fiú érdeklődik irántam. Elkezdünk beszélgetni, de ha randira hív vagy érzem, hogy komolyra fordulna a dolog annyira rettegek, hogy addig nem nyugszom meg, míg nem hagynak békén.

Ez nekem nagyon kellemetlen, mert tudom, hogy nem kéne ezt nekem ennyire a lelkemre vennem, de nagyon nehéz. Azt is tudom, hogy lassan már ideje lenne, hogy párkapcsolatom legyen, de ha belegondolok, pánikolni kezdek.

17/L



2019. márc. 8. 15:27
 1/4 kamugyrosz ***** válasza:
100%

Nem is a pasitol félsz hanem attól h vele kell legyél mondjuk azt h hónapokig

Sztem meg nem érettel elegge hozza

Majd ez valószínűleg változni fog

2019. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló dolog játszódik le. Nálam például azt vettem észre,hogy úgy érzelmileg megnyílni félek. Tök jól elvagyok,meg vágyom a kapcsolatra,de ha már alakulna valami,akkor ellököm az illetőt. Szerintem ez nem érettség kérdése. Lehet csak a megfelelő párra vársz tudat alatt vagy egyszer,ha nagyon megtetszik valaki,akkor kényszeríteni fogod magad,hogy megnyílj nehogy elveszítsd őt.

18/L

2019. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 18 éves fiú vagyok, de hasonló helyzetben vagyok. Nagyin sok lánynak tetszek, mindig nyitnak felém, beszélgetni szeretnének, de én lököm el az összeset magamtól, mert egyik sem tetszik annyira, hogy összejönnék vele, vagy bármi komolyabb lehetne és nem is akarom, hogy azt higgyék még véletlenül sem. Nehéz helyzet, nem tudom mi a megoldás rá, gondolom majd valamikor jön valaki és akkor lesz majd valami :D
2019. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is kissé megrémülnék, ha egy fiú hirtelen elkezdene közeledni felém úgy, hogy tudtommal még soha senkinek nem tetszettem senkinek, mert elég visszahúzódó vagyok és szeretek megbújni a háttérben.
2019. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!