Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha visszautasít?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha visszautasít? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki eléggé megtetszett, és majd hamarosan elszeretném hívni randira. Én úgy látom, hogy én is bejöhetek neki. De fogalmam sincs hogy elfogadja a meghívást vagy nem. Az lenne a kérdésem hogy hogyan reagáljak ha visszautasít? Meg utána mi legyen, hiszen osztálytárs?

2019. márc. 9. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, ennyi.
2019. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én azt, és el is tudom fogadni. Csak amikor visszautasít akkor mit csináljak? Kérjek bocsánatot vagy mondjam neki, hogy ezt benéztem? Meg az osztályban is kínos lenne, ha mondjuk elmondaná másoknak meg ilyenekm
2019. márc. 9. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mond el neki, hogy legalább meg próbáltam, kaptam az alkalmon, éltem a lehetőséggel, ha már senki nem figyel rád!
2019. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell elnézést kérni. És ne kezdd el sértegetni szerencsétlent. Nem ő a gonosz, amiért visszautasított, te sem vagy áldozat. Fogadd el, hogy ez nem jött össze és emelt fővel távozz, mint egy érett férfi. Nagyon éretlen viselkedés az, amikor valaki elkezd szabadkozni vagy a másikat támadni. 18/L
2019. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%
És ha először nem "konkrét" randira hívnád? Hanem csak megkérdeznéd, h pl. suli után van-e kedve inni egy üdítőt/enni egy fagyit. Ha osztálytársak vagytok, akkor ez még nem feltétlen randi, de le tudod szűrni belőle, hogy érdeklődik-e irántad. Ha igen, akkor legközelebb elhívhatod suli időn kívül is valahova és akkor az már randi.
2019. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne hívd el így teljesen konkrétan sehová sem. Csak beszélgess vele egyre többet, ismerkedjetek meg jobban, nevessetek sokat együtt és akkor majd adja magát, hogy mikor kell elhívnod, de azt is csak barátian, lazán, pl. beszélgetés közben, hogy nem megyünk el valamikor együtt ide vagy oda ilyenek. Amikor már szinte biztos vagy benne, hogy igent mond úgy is.

18/F

2019. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!