Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell flörtölni, illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell flörtölni, illetve mit kell mondani egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beszélős típus, mondhatni introvert vagyok. Nem igazán tudok beszélgetéseket sokáig fenntartani. Nem tudom mit mondjak. De van valaki aki nagyon tetszik, de nem tudom hogyan közelítsek felé. Mi van ha kifogyol az ötletekből, és nem tudok mit mondani.

2019. márc. 9. 11:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy ismerjük egymást több éve, viszont egy sziánál többet soha nem szóltunk egymáshoz.
2019. márc. 9. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Akkor az van, hogy nem lesz csajod. Ennyi. Hazamész és kivered.


Ha meg csajozni akarsz, akkor megerőlteted magad és introvertkedés helyett odafigyelsz rá és beszélgetsz vele

2019. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%

Pedig muszàly lesz valahogy elkezdened.

Olyan sok téma van. Bőven van miből válogatnod.

Ne stresszeljem rajta. Lesz ami lesz

Nincs veszteni valód.

Úgy tudsz csak tanulni és fejlődni, hogyha próbálkozol. Ne fogd fel kudarcnak, ha elsőre nem jön össze.

2019. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt is vedd figyelembe, hogy van, akivel egyszerűen nem megy a beszélgetés. Nekem is van egy osztálytársnőm, akivel nagyon sokat és jól el tudok beszélgetni, a padtársnőjével viszont alig, mert egyszerűen nem vagyunk egy hullámhosszon. Az egyik haveromnál meg ez pont fordítva van.
2019. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először megkéne ismerned.Csak veszélgetéssel érhetsz el eredményt,szval amikor tudsz,menj oda hozzá!Vegyél egy mély levegőt,és kezd el a beszédet,tudom most megfogalmazódik benned az a kérdés hogy oké odamegyek de mit mondjak neki?Ebben az esetben azért nrm tudok segíteni,mert nem tudom,hogy osztálytársak,vagy munkahelyen van,avagy nem is ismered a lányt,és valahol láttad,és gyakran látod,és úgy tetszik!Ha gondolod,írd meg privátban és segítek ahogy tudok! L
2019. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Aszt kö mondni hogy szija szisza van gazdád? Ere minden muf be nedvesedik!

Asztán ha nem fujj le gász sprével akor aszondod hoty:

Teccö gátszi kö kola? Miskócró gyüvök!!


A 6 ás nem marad L!!!

2019. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!