Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha ki rakok intára egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki rakok intára egy ilyen az mennyire előny a lányoknál?

Figyelt kérdés

Vagy éppen hátrány... Ha van fél meztelen képem intán, mivel 1 éve edzek! És ezért, akarok ki tenni egy ilyet! Vajon több csaj be fog követni! Vagy gázabb is lehetek? Illetve esélyei? Annyit le írok , hogy vagyok 175,5 cm magas 66 kg tzsm 10,5% közepesen kockahasam van! És közép-nagyon lehetek izmos!

17/F



2019. márc. 13. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

66kgval nagyon izmos?

Te melyik világban élsz?:D feldobtad a napon.

2019. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ehez csak 175,5 cm vagyok és még vékonynak se mondanám magam ,max kicsit!
2019. márc. 13. 13:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én személy szerint azt gondolnám hogy egy beképzelt, magamutogató fiú vagy. De biztosan sok beképzelt, magamutogató, csücsörítős, csöcskirakós csaj fog bekövetni.

Hiába néz ki egy srác tök jól, az ilyenekről nekem mindig csak az jut eszembe.

2019. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szóval normálisabb lányoknak mindeggy?
2019. márc. 13. 13:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én normàlis lánynak tartom magam, de nekem is egy magamutogató , kicsit szánalmasnak tartom aki kirak nagáról ilyen képet. Kivètel az ha olyan csoport tagja ahol ez a kép adott. Kondis, vagy lefogytam csoportha stb. Mondjuk én 66 kilósan inkàbb vékonynak képzellek el nem pedig izmosnak. Az izombak van súlya.
2019. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban már minden divat,az ne zavarjon téged hogy mien kép,azon kivűl meg elég jól nézelki szerintem felteheted!
2019. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A normális lányoknak a normális, nem egoista, értelmes dolgokról szóló képek tetszenek.

Üdv,

Egy normális

2019. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Öcskös, ha ilyen kérdést teszel fel, akkor már értelmes nem lehetsz, szóval neked mindegy, hogy értelmes-e a csaj vagy sem. Szóval értelmes lánynál nem jön be, de ez téged nem érint, ezért azt javaslom, hogy csináld nyugodtan, előny lesz a hülyébb, ámbár egyszerűbb lányoknál, nekik bejön. Könnyebb is őket megszerezni jóval. ;)

De azt nem értem, hogy 1 év kondi után miért vagy olyan állapotban mint én kb. 2 éve semmi sport után. 176 centivel voltam 65kg 13-14%-os testzsír, 42% körüli izom és akkor olyan jó kondiban, de nem olyan formában, hogy képeket töltögessek fel a netre magamról. :D

18/F

2019. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem is sántít kicsit a dolog. 174,5 centi vagyok és 65 kg 8-10% tzs-vel szóval alacsonyabb is vagyok mint te de nem tartom magam hű de izmosnak, max szálkásnak.

A hű de izmos vagyis a közép-nagyon izmos a te magasságodhoz olyan 80 kg 10% tzs.-nél kezdődik.

Szerintem.

2019. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem van nagy házam,Autom,pénzem is nem olyan sok de van,És minden olyan dolog amiben az ember menőzni tudna.


175-cm,85kg,6% testzsirral.


De ugysem tőltök fel olyan képeket,hogy ne egy gizda embernek lássanak,és hogy olyan lányt találjak aki,azért szeret amien vagyok,és nem azért amim van),Tehát egy normális lány.


Nem szedett vedett rèszeges felpumpált száju,Kva!:)

2019. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!