Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kisvàrosban, szinte faluban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvàrosban, szinte faluban lakom. Hétvégén jön a fiú hozzàm. Hovà vigyem? Semmi érdekes nincs erre felé, és nonstop sétàlni ciki lenne, hozzànk meg nem akarom vinni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Kiviszed pl a főtérre? Csaktan van ott valami ilyesmi.
2019. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, ezzel aztán kivagyunk segítve. Itt van egy kis pub, lehet kapni kaját és piát is, oda be lehet ülni amíg fogyasztasz. Utána esetleg kimenni a parkba vagy az egyikbe vagy a másikba. Esetleg elmenni sétálni az erdőhöz. De mondjuk nekem van kocsi us, szóval 15 perc alatt át tudnánk menni a szomszéd városba is.

Lenne egy jó fagyizó is a közelben csak az kicsit messze van, de nem vészes.


Azzal, hogy én hova tudnèk menni a mi falunkba, azzal te ki vagy segítve??

Nem értem az ilyen kérdéseket. Lehet menni kultúráltabb kocsmába is és ott billiárdozni, de nem tudom, hogy ott van-e ilyen, lehet menni cukrászdába, de nem tudom, hogy van-e ott ilyen. Falusi vagyok én is, de van olyan falu ahol még egy bolt sincs, meg van olyan falu, ahol van még cukrászda, fagyizó, étterem, bérelhető helyek és még sok más.

Értem én, hogy nem akarod megmondani, hogy hol laksz, de így egy csomó semmit mondó segítséget fogsz kapni, mert te olyan helyre nem tudsz menni. A szabadtéri programok is időjárás függők. Ha rossz az idő nem egy túl távoli hely kellene... Ezeket így csak te tudod.

2019. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs egy közeli nagyobb város, ahová elmennétek találkozni?

Szüleid elleneznék a fiút? Fiatalnak tartanak a fiúzáshoz?

2019. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem elleneznék. A korkülönbség miatt
2019. márc. 15. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!