Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel 1-2 hete találkozgatok, rengeteget dumálunk, facebookon rendszeresen. Sajnos nem volt még kapcsolata soha sem (16 éves) én 18 vagyok, nekem volt már. Szerelmesek vagyunk egymásba, eddig csak egymás kezét fogtuk, ölembe ült, arcra puszi volt. Az utobbi időbe próbáltam alkalmat keresni a “nagy” lépésre, de láttam rajta, hogy ellenezte, mondom biztos azért mert nem volt neki senkije, biztos zavarba volt. (Alapjáraton nem félénk) Kérdezzem meg tőle, hogy akar e velem járni, vagy várjak? Tippek jól esnének, köszönöm előre is.:)

2019. márc. 16. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele. Bizonyosodjatok meg róla, hogy szerelmesek vagytok. És ha már nagyon komoly, kérdezd meg tőle.
2019. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nagy lépés a szex lenne vagy az, hogy kijelentsétek azt, hogy ti jártok?

Ha szex, akkor nem csoda, hogy korai neki, ha a járásról van szó, akkor valószínűleg Ő még várni szeretne egy kicsit és ezért "ellenzi".

A helyedben én még várnék, amíg neki is megfelelő lesz. De szerintem 1-2 hét után alapból túl gyors a tempó.

18/F

2019. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csókra gondoltam, köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2019. márc. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!