Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most tényleg le akar rázni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg le akar rázni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár napja beszélgetek és az elején még tök jól elvoltunk de mostanában rövid egyválaszos válaszokat ad vagy csak gyorsan lezárja a beszélgetést. Szerintetek le akar rázni vagy csak túl komplikálom a dolgok?
2019. márc. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem unja a beszélgetést,le akar rázni. Milyen kifogásokat talál ki, hogy hamarabb véget érjen a beszélgetés? Egyenesebb lenne,ha megmondaná,hogy hagyjátk egymást. :(
2019. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki tudnad fejteni bovebben? Lehet arra var hogy te kezdemenyezd a beszelgetest es hozz fel temakat. Eloben hogy viselkedik? Szerintem nem feltetlenul a chatbol kene megitelni a helyzetet.
2019. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ideig izgalmas egy beszélgetés. Főleg, ha szimpatikus a másik fél, de ez elmúlhat.

Telefonon üzengetni egy idő után rossz. Elfogynak a témák. Sokkal jobb lenne személyesen. Meg aztán el lehetne őt hívni valahová. Ne csodálkozz, ha le akar rázni, mikor már unja, hogy csak üzengettek.

2019. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy le akar rázni, amúgysem létezik szerelem, bocsi, ha újat mondtam ☺
2019. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keller?
2019. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!