Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen testalkat jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen testalkat jön be nektek?

Figyelt kérdés

14-15 max 16 éves lányok véleménye érdekelne! És az is , hogy vajon mennyi vékony lánynak jön be nagyobb testalkat! Csak úgy leírom én nem vagyok nagy darab de van egy kis zsír a hasamon! De edzek is mellé?!

16/F



2019. márc. 20. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Én nem vagyok!! 16 alatt? De viszont!! Lány vagyok!! És csak?! 18?!


Szóval 16 évesen is a vékony és magas fiúk jöttek be, kb öt centis hajjal, mert abba bele lehet túrni. Te meg ne idegeskedjél már ennyire, tök idegesítő ezt az írásmódot olvasni. Majd valakinek te is be fogsz jönni. Így a kamaszkor kuszoberol visszanezve a szerelem pedig a leggázabb része az egésznek. Mindenki arra vágyik, hogy majd jön a nagy ő, szánalom. Viszont nagyon hasznos, ha barátkozol.

2019. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Testalkat: az én testsúlyom minimum 1,5x. (De inkább több, joval)

Legyen rajta egy alap izomtomeg, de felolem annyi zsír lehet rajta, amennyi nem befolyásolja az életvitelet negatív irányba.


Kb. 53 kg vagyok.

2019. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ha választani kell, bejön az izmos is , és az is, aki nem az a kigyúrt alkat, olyan "közepes" testalkatnak mondanám.Legyen magasabb nálam, és csúnyán mondva ne legyen nagyon elhízva.

16/L

2019. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vekonyabb, de nem tul vekony, magasabb csavok, akiknek azert van valami izmuk es 65kg-nal azert legyen nehezebb
2019. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem igazából minden bejön csak a szélsőségek nem. Ne legyen csont és bőr, legyen egy kis izom. Az nem gond ha testalkatilag nagyobb darab és van rajta egy kis felesleg, bizonyos mértékig.

16/L

2019. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vekony
2019. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mackosabbak. Kondizzon, de nem varom el kockahas meg ilyenek de ne legyen egy kis 40kilos majom. Na meg 180+ minimum
2019. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!