Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen hosszú egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen hosszú egy első randi?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a találkozás. Séta a városban, néhány helyre bemegyünk, cukrászda/kávézók, stb. 1 hónapja beszélgetünk facen, most végre eljött az idő. Gondolom, hogy nem végigrohanás lesz az egész és max 20 perc, de mégis kb. mennyi a normális?
2019. márc. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lefektetve, hogy az első randi x ideig tarthat. Ameddig élvezitek egymás társaságàt és ráértek addig tart.

Istenem ezek a kérdések....:D

2019. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő meg randifüggő. Sőt, akár időjárásfüggő, meg pl. attól is függ, ki mennyire ér rá, mivel közlekedtek, hova mentek, mit csináltok...

Hogy a randi mennyire lesz jó, az nem attól függ, hogy mennyi ideig tart.

Nekem volt nagyon jó első randim ami csak egy 20 perces padon ücsörgős nevetgélés volt, meg olyan is, amikor egész nap együtt mászkáltunk, reggeltől estig, mert csomó program volt éppen, amire elmentünk.

2019. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
a kettőtök magasságának összege centiméterben mínusz a kettőtök között érzékelhető feszültség voltban mínusz (a korkülönbségetek évben szorozva a súlykülönbségetekkel kg-ban) és ez az egész szorozva a fiú intim méretével dm-ben. A végeredményt percben kapod. Remélem tudtam segíteni.
2019. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha testerek vagytok és ellenőrzitek a helyeket, akkor szerintem siessetek, hogy mihamarabb a végére érjetek.

Egyébként amiket elmondtál, szerintem minimum 1-2 óra, de lehet akár egy egész napos program is.

18/F

2019. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 114 perc 20 mp. :) Mik ezek a kérdések? :) Na, de viccet félretéve. Lehet, hogy 5 percet 3 órának érzel, és már mennél haza, de az is lehetséges, hogy 3 óra is 5 percnek tűnik, és alig akartok elköszönni. Felesleges ezt így megtervezni. Egyébként meg az 1 hónapos netes beszélgetés legalább annyit árthat, mint amennyit használ. Attól függ, hogy az eddigiek alapján kialakult kép előben is megmarad-e. A többi rajtatok múlik. Sok sikert.
2019. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi első randink 6-7 órás volt, másnap folytatódott is. De volt már ennél rövidebb randim is. Attól függ mennyire hangolódrok össze, mennyire élvezitek egymás társaságát.
2019. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, akkor 2,5 órás volt. Nagy megakadások és kínos csend nem volt. Tök jól éreztük magunkat 😁
2019. márc. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!