Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki csoporttársam, de sajnos ő is és én is másokkal beszélgetek, bandázok suliban és nem is nagyon van olyan óra ahol esetleg ketten lennénk és tudnánk dumálni. Szóval szeretném elhívni sulin kívül mondjuk kávéra vagy sütire. Hogy legyen? Ha látom hogy egyedül van akkor menjek oda kezdjek el vele beszélgetni és ha jól sikerül utána kérdezzem meg tőle? Sajnos nem nagyon ismerem és nem attól tartok hogy durván reagálna hanem hogy emiatt esetleg "megijed" és nemet mond. Pedig nagyon tetszik. Vagy kérdezzem facebookon? Melyik a "hitelesebb"? Én egyébként direkt módon szeretném szemtől szemben csak ugye nem mindig tudom elcsípni.
2019. márc. 23. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy már párszor beszéltem vele csak akkor nem volt túl sok időnk meg felületes volt.
2019. márc. 23. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a személyes randikérést tanácsolom!:)

Menj oda,beszélgessetek,mondd neki,hogy milyen csinos ma,és szívesen megismernéd jobban/meginnál vele egy kávét valamikor. Kétlem, hogy megijedne. Sok sikert!

2019. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen mindenképp! Olyan kevés fiú van manapság, aki ezt megteszi, hogy biztos értékelné. Gyűjts bátorságot, és kedvesen kérdezd meg egy beszélgetés alkalmával, hogy nem lenne-e kedve egyszer meginni együtt valamit. Sok sikert!
2019. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben reménykedem én is. Szerintem sem kezdeményeznek sokan manapság.
2019. márc. 23. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mása a személyes találkozásnak és felkérésnek. Azonnal látod az arcán hogyan reagál az indítványodra.

F.

2019. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Xyzq69ba ***** válasza:
100%
én lany vagyok es szerintem egyaltalan nem reagal egyetlen egy lany sem rosszul ha egy srac elkezd veluk beszelgetni. face-en is elhivhatod de ha nem vagytok egy tarsasagban akkor talan azt tudom mondani hogy szemelyesen ismerdd meg es ha mar jol ismeritek egymast akkor hivd el. de biztos vagyok benne hogy nem fog csunyan reagalni.
2019. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!