Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Első találkozás alkalmával érdemes megpróbálni a kézfogást? Ha igen, hogyan?
2019. márc. 23. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet próbálni, egy kézfogás még nem olyan nagy dolog. Próbáld minél többször megérinteni, és fokozatosan "hozzászoktatni" a közelségedhez. Ha az apró érintésektől semmi rossz reakciót nem kapsz, akkor csak óvatosan odanyúlsz.
2019. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rég ismeritek és szeretitek egymást, akkor meg lehet próbálni
2019. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lánynak illik először nyújtania a kezét, szóval ha csaj vagy akkor simán nyújthatod, ha srác, akkor inkább várd meg míg a lány nyújtja neked.

Függetlenül attól, hogy lány vagy fiú vagy-e, szerintem elegendő, hogyha mosolyogsz(őszintén) és köszönsz a másiknak, nem kell túlcifrázni.

18/F

2019. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem épphogy a fiú feladata nyújtani a kezét (olyanformán, ahogy az első válaszoló írta, szóval csak apránként közeledni!) aztán a lány vagy elfogadja vagy nem.
2019. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Randin kézfogás != bemutatkozáskori vagy találkozáskori kézfogás.


Randin kézfogást a fiúnak kellene kezdeményeznie. Mentek egymás mellet, és egyszer csak megfogod a kezét, ennyi az egész. Nekem általában bejött. Ha visszautasítja, 10-15 perc múlva lehet újra próbálkozni, mert a lányok értékelik, ha nyomulsz (nem bunkón.) Ha beszól, hogy ne fogdoss, akkor állj le természetesen.


Bemutatkozáskor pedig tényleg a lánynak kell nyújtania először a kezét, de a randin már ezen jobb esetben rég túl vagytok...

2019. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!