Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy viselkedik a csaj ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a csaj ha bejövök Neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismeritek még egymást: Sokat pillantgat feléd, gyakran arrafele van, mint te. Bátrabbak rád is mosolyognak.

Ha ismered: talál valami ürügyet, hogy beszélgessen veled, nevet a vicceiden.

2019. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Magamból kiindulva fiúknál ez ugyanígy működik. :D
2019. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ömm,nemtudom,de ha én nem ismerem olyan közelről a srácot,elkezdem kérdezgetni akármiről ami eszembe jut,ezzel jobban megsimerem,beszélgetünk és találhatok közös pontot. A mostani fiúval aki tetszik elég bonyolult a dolog,de az elején kérdezgettem ugyan így,aztán szemeztünk,egymásra mosolyogtunk,messengern chateltünk,bár az mindig elég érdekes volt. Most azt csinálom,hogy úgyteszek mintha nem is létezne,aztán egyszercsak észreveszem,aztán megint “eltűnik”. Ezzel tulajdonképpen ellenőriztem,hogy érdekli-e,azóta fel akarja hívni magára a figyelmem és a tekintetem is próbálja elkapni. Bár az utolsó dolog nem túl jó ötlet,nagyjából beválnak ezek (utolsó az külön téma,megint),remélem segítettem és,hogy nem vagyok teljesen retardált,bár lehet,hogy annak már mindegy.
2019. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
3. Te nem az osztálytársam vagy? xD
2019. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!