Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok nektek melyik fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek melyik fiu jonne be? Es az ilyeneknek hol erdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

1. Tipikus egyke jófiú,aki a suliba szín ötös,a csalad szeme fenye,csendes es visszahuzodo. Soha semmit nem sportolt.


2. Minel elobb sulit befejezni es dolgozni ( fizikai munka) vágyo, beszédes, olykor hangos es feltűnő, full hangon szol a kocsijabol a mulatos zene vagy a techno, kigyurt es evek ota kűzdősportoló.



2019. márc. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Valahol a 2 között.

16L

2019. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%
Kettő között
2019. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. az én fiúváltozatom, szóval inkább az.

2. mivel én nem vagyok beszédes, néha kicsit kellemetlenül érezném magam egy ilyen fiú társaságában, nem szeretem ha hangoskodnak, az meg csak szimplán parasztság ha bömbölteti lehúzott ablaknál Bódi Gusztit vagy a Gucci ganget :D Amúgy az okos fiúkat szeretem, szóval ez a fizikai munkás rész meg ez a "minel elobb sulit befejezni" rész se jön be.

2019. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Intelligens, de ha kell hülyéskedik. Konszolidált, de ha kell vagány. Van önuralma, de ha kell hangos. Sportol, és nem a vagánykodás, hanem a testi-lelki egészsége miatt. Nem csinál semmi különöset, mégis feltűnő. Tanul és megpróbálja teljes energiával elérni kitűzött céljait, ambiciózus. És ha tetszik neki egy-egy zene, feltekeri a kocsiban a hangerőt.

18/F

2019. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kettő között 19l
2019. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Azt veszem észre, hogy a kettő közt nincsenek fiúk.
2019. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább az első,mert kissé hasonlít rám. Legalább megértenénk egymást.
2019. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik se! Illetve az első két kiegészítéssel.. Tipikus egyke jófiú, aki a suliba szín ötös, a család szeme fénye, BESZÉDES, SPORTOLÓ vagy legalább szeresse..

a másodikkal szóba sem állnék... A minnèl előbb sulit befejezni rész egyáltalán nem tetszik a hangos, feltűnő meg pláne. Parasztságnak tartom ha valakinek hangosan bömböl a kocsijából a zene... az meg hogy kigyurt legyen nem elvaras... ravennem max.hogy jojjon velem edzeni

2019. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!