Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normális ez a tempó? Mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a tempó? Mennyi idő alatt szokott kialakulni egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy kb. 1 hónapja volt egy randink, ami nagyon jól sikerült. Túl sok kommunikáció azóta azonban nem történt köztünk, mindössze egy messenger beszélgetés és mosolyogva köszönés a folyosón.

Én egy kissé lassúnak érzem ezt. Értem én, hogy le van terhelve, érettségi stb., de ha már belement ebbe az ismerkedősdibe, akkor jó lenne, ha tenne valamit ő is, pláne, hogy ő volt az, aki mondta, hogy lehetne folytatás. Legutóbb én írtam rá, többször nem tervezek. Viszont szerintetek megéri várni rá? Ha igen, meddig? Mert fél lábon állni és hónapokat várni annyira nem buli, bármennyire jön is be.

18L, ő 19F


2019. márc. 27. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem gyáva megmondani,hogy nem szeretne mégsem folytatást. Egy fiú nem vár egy hónapot, ha tetszel neki. Soha.
2019. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1-nek igaza van.. valamiért nem jössz be neki. nyilván nem akart bunkó lenni ezért mondta, hogy jól érezte magát és szeretne folytatást. az is lehet hogy akkor ott ezt érzete, utána átgondolta és rájött, hogy nincs meg részéről a kémia. ennek semmi köze az érettségihez. én egyetemen záróvizsgázom mégis időt tudok szánni azokra, akikre akarok. ezzel csak te nyugtattad magad, semmi köze hozzá
2019. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért várd meg a vizsgák végét.

A fiúk sokkal inkább csak 1 dologra tudnak összpontosítani egyszerre.

Vizsgák után minden kiderül.

2019. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!