Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most ezt nemértem, mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csibefos kérdése:

Most ezt nemértem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy srác hívjuk Ádámnak, És Van egy lány hívjuk Leilanak és vagyok én.


Leila és Ádám már egy jóideje ismerték egymást, egy baráti társaságból és elvileg össze is jöttek volna ha nem ismert volna meg engem Ádám.


Ádám mondta, hogy ő és Leila nem illettek volna össze, nem tartott magukban semmi közöset, csak azért akart vele összejönni mert nemvolt más és szeretetre vágyott.


Megismerkedett velem, és beszélgetünk (1 hónapja kb.)

elvileg tetszem neki, és ő is nekem.(Tudjuk mit érez a másik) mikor találkozunk mindig én kezdeményezek ( kérek arcrapuszit, megfogom a kezét, kozelebb ülök, megölelem) csók még nemvolt. Ádám nem kezdeményez és azt mondja azért mert ő nem nyomulós. Eközben más lányokkal találkozgat meg kajálgatni megy velük, na ez most nemertem. Ha bejövök neki miért megy más lánnyal kajázgatni? (a lány hívta meg kajálni).


Múltkor kettesben voltunk lent, találkoztunk véletlenül Leilaval és sokáig ölelték egymást.( 2-3 lányt is sokáig ölel elmondása szerint,Én azokat ölelem így akivel ugy gondolom alakulhat valami). Én eközben zavarban voltam és ideges is. Miért ölel így más lányokat ha tetszem neki? És elvileg fontos is vagyok neki.

Mit gondoltok erről?



2019. márc. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Több vasat tart a tűzben a gyerek, ilyen egyszerű, vagy lehet skalp vadász, kitudja??:))
2019. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy amikor lemegyunk sokszor hozzám ér..
2019. márc. 30. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A többihez is. Nem lehetsz ilyen naív, csak szórakozik veled is meg a többi csajjal is.
2019. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neki rohadt kényelmes ez az állapot, hogy konkrétan egy szalmaszálat nem kell keresztbe tennie, jönnek a csajok maguktól, természetesen többen egyszerre. Ennek a pasifajtának az idősebb változata a mindenkit megdugós.

Ha komoly dolgokat akarsz és nem pedig valaki számára egy lenni a sok közül, hagyd Ádám barátunkat.

2019. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyan lehetsz annyira szerelemtől elvakított, hogy ezt a dumát beveszed tőle???

Hofi Géza mondta: "Orvoshoz, de gyorsan!" Én azt mondom: Keress más, őszintébb fiút!

F.

2019. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!