Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon needy voltam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon needy voltam egy csajjal, helye lehet még ezt hozni?

Figyelt kérdés
Az elején még minden oké volt, de túlságosan rákattantam, és emiatt nagyon needy lettem. Már ott tartunk hogy naponta többször odamegyek hozzá dumálni. A kezdeti nyegle, nem érdekel hogy mi lesz hozzáállásomat felváltotta egy ilyen "akarom őt" hozzáállás. Tudjátok az a túl tapadós, nyomulós viselkedés, azaz needy. A barátnői is megjegyezték tegnap hogy mennyit csüngök rajta, és "úgy" nézek rá, emiatt nagyon elszégyelltem magam. Ekkor tudatosult bennem, hogy milyen gáz ahogy viselkedek. Szerintetek ha mostantól egyáltalán nem keresem, elmúlik a szégyenérzet?

2019. márc. 31. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A needy nem ezt jelenti.
2019. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de igen, ezt:


[link]


Amúgy köszi, hogy a kérdésre válaszoltál.

2019. márc. 31. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a nyomulos nem ugyanaz mint a rászorult.

Csak nem értettem a magyarázatot miatt a szöveget.

2019. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kell? Akkor nyomulj és ne foglalkozz a barátnőivel.


Miért nem lehet normális szavakat használni???

2019. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as. Olvasd el a cikket amit belinkeltem, miért nem szabad nyomulni. Nem a barátnői miatt nem akarok nyomulni, őket pont lesarom. Ők csak rádöbbentetek hogy én is mennyire túl sok vagyok, és most emiatt a tapadás miatt szégyellem magam.
2019. márc. 31. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy cikk szerint éld az életed. Nekem mindig az jött be, ha vki határozottan próbálkozott. A nyegléket messziről elkerültem.
2019. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!